"bakan albayrak" İLE İLGİLİ HABERLER

Bakan Albayrak: Türkiye'nin güçlü ekonomisini büyütmek için çalışmaya devam edeceğiz
Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, "Ekonomik İstikrar Kalkanı'nın olumlu sonuçlarını salgın sonrasında da görecek, güçlü Türkiye'nin güçlü ekonomisini büyütmek için çalışmaya devam edeceğiz" dedi.
Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'den çiftçiler için alkış çağrısı
Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Dünya Çiftçiler Günü nedeniyle vatandaşları bu akşam saat 21.00'de balkonlarından çiftçileri ve tarım emekçilerini alkışlamaya davet etti.
Bakan Albayrak'tan Dünya Çiftçiler Günü paylaşımı
Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Dünya Çiftçiler Günü'nü kutladı.
Bakan Koca'dan pazar uyarısı: Biri, parayla birlikte bir miktar corona virüs uzatabilir
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, vatandaşları semt pazarlarında maske takmaları konusunda uyardı.
O İddiaları Bakanlık ve İngiltere Yalanladı
Dışişleri Bakan Yardımcısı Kıran, İngiltere'nin Kovid-19 ile mücadele için Türkiye'den ithal ettiği 400 bin tıbbi malzemeyi iade edeceği iddiasını yalanlayarak, İngiliz yetkililere de bu iddiaları en kısa sürede yalanlamaları çağrısında bulundu.
Sağlık Bakanı Koca son vaka, ölüm ve iyileşenlerin sayısını açıkladı
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, koronavirüs ile ilgili son dakika gelişmelerini ve Türkiye Günlük Koronavirüs Tablosu'nu Twitter'dan paylaştı. Bakan Koca, "Test sayısı, yakında 1,5 milyona ulaşacak. Vaka sayısında dün göze çarpan kısmi artış, geriledi. Vefatta, yoğun bakım sayısında düne göre yine düşüş var. Virüsü, kararlı bir şekilde geriletmeli, tedbirlerle yenmeliyiz. Kanıtladık: Sonuç almak zor değil" dedi
İçişleri Bakanı Soylu başkanlığında Marmara Bölgesi Emniyet ve Asayiş Toplantısı yapıldı
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, video konferans yöntemiyle yapılan Marmara Bölgesi Emniyet ve Asayiş Toplantısı'na başkanlık etti.
Bakan Albayrak, uluslararası yatırımcılarla görüşecek
Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, uluslararası yatırımcılarla telekonferans yöntemiyle gerçekleştirilecek toplantıda bir araya gelecek.
Bakan Selçuk çocukluk fotoğrafını paylaştı! 'Evde kal' çağrısı yaptı
Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, ailesiyle birlikte olduğu çocukluk fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşarak ’Evde kal’ çağrısı yaptı. Fotoğraf kısa süre içinde binlerce beğeni aldı.
MHP Genel Başkanı Bahçeli'den 3 Mayıs Milliyetçiler Günü günü mesajı
MHP Genel Başkanı Bahçeli, "Millete tepeden bakan anti demokratik emeller, milli iradeyi yok sayan işbirlikçi çevreler, 'bir şekilde' sözüyle ateşle oynamaktadır. Bu şuursuzların dünü karışık, bugünü zifiri karanlıktır." ifadesini kullandı.
ŞANS OYUNLARI
BİZİ TAKİP EDİN
YUKARI