"bakan albayrak" İLE İLGİLİ HABERLER

Bakan Akar, Ukraynalı mevkidaşı ile bir araya geldi
Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Ukrayna Savunma Bakanı Andriy Taran ile İstanbul'da bir araya geldi.
Ticaret Bakan Yardımcısı Turagay, Türkiye ve ABD arasındaki ticari ilişkileri değerlendirdi
Ticaret Bakan Yardımcısı Rıza Tuna Turagay, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle bu yıl uluslararası ticarette daralma yaşanmasına rağmen Türkiye ile ABD arasındaki ticaret hacminin artış gösterdiğini bildirdi.
Bakan Çavuşoğlu, Bratislava Türk Şehitliği ve Anıtı'nın açılışını yaptı
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Birinci Dünya Savaşı’nda Galiçya Cephesinde şehit olan Türk askerleri için yapılan Bratislava Türk Şehitliği ve Anıtı’nın açılışını gerçekleştirdi.
 Dikkat çeken uyarı! Bakan Koca koronavirüs rakamlarını açıkladı...
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Türkiye'nin günlük koronavirüs tablosunu açıkladı. Türkiye'de son 24 saatte 112 bin 421 Kovid-19 testi yapıldı, 1511 kişiye hastalık tanısı konuldu. Son 24 saatte 55 kişi Kovid-19 nedeniyle hayatını kaybetti, ağır hasta sayısı 1414 oldu. Son 24 saatte 1229 kişinin Kovid-19 tedavisinin tamamlanmasıyla iyileşenlerin sayısı 287 bin 599'a yükseldi. Bakan Koca yaptığı değerlendirmede, "Ağır hasta sayısı kontrol edilebilir seviyede seyrediyor." dedi.
Bakan Akar, İngiliz mevkidaşı Wallace ile İstanbul'da görüştü
Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, İngiltere Savunma Bakanı Ben Wallace ile İstanbul'da görüştü.
Biri kırmızı listede 4 terörist etkisiz hale getirildi
İçişleri Bakanı Soylu, “Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi 2020-2021 Eğitim ve Öğretim Yılı Açılış Töreni”nde konuştu. Bakan Soylu, Lice'de biri kırmızı listede yer alan 4 teröristin etkisiz hale getirildiğini duyurdu. Soylu, 'İkna çalışmalarımız, teslim çağrılarımız dağdaki her örgüt mensubu için köprüden önce son çıkıştır' dedi.
Bakanı Kurum'dan 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü paylaşımı
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, hayvanların sadece Dünya Hayvanları Koruma Günü'nde değil, her gün hatırlanmayı ve korunmayı hak ettiğini bildirdi.
Eski Bakan Zeki Ergezen son yolculuğuna uğurlandı
Bayındırlık ve İskan eski Bakanı Zeki Ergezen (71) memleketi Bitlis’in Ahlat ilçesinde toprağa verildi.
Bakan Soylu rakam verdi: Yüzde 29!
İçişleri Bakanı Soylu, kadın cinayetleri ile ilgili ''Alınan tedbirler sayesinde kadın cinayetleri oranı, yılbaşından itibaren %29 düştü'' açıklamasını yaptı. Bakan Soylu, kadın cinayetleri oranının yılbaşından bu yana yüzde 29 düştüğünü söyleyerek, ''Dünyada (milyon kişi başına) kadın cinayet oranı 13 iken Türkiye'de 3,8. Mücadelemiz, kadına karşı tek bir şiddet olmayana dek devam edecek. Aile içi şiddetle mücadeleyi hep birlikte başaracağız'' dedi.
Bakan Koca'dan 'milli aşı' açıklaması: Daha yakınız
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a, Sağlık Bakanı Koca tarafından koronavirüse karşı yürütülen yerli aşı çalışmalarının 3'ünde insan üzerinde deneme aşamasına geçildiği müjdesi verildi. Bakan Koca yaptığı paylaşımda "Ülkemizde 13 ayrı COVID-19 aşı adayı çalışmalarını hızla sürdürüyor. Bunlardan 5’i insan deneyleri safhasına yaklaştı." ifadelerini kullandı.
ŞANS OYUNLARI
BİZİ TAKİP EDİN
YUKARI