"2. kurulu������ y������l d������n������m������" İLE İLGİLİ HABERLER

Bankacılık Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik TBMM Genel Kurulunda kabul edilerek, yasalaştı.
Finansal piyasalara ilişkin yenilikler içeren Bankacılık Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapan Kanun Teklifi, TBMM Genel Kurulu'nda kabul edilerek yasalaştı.
HSK beraat kararı veren mahkeme heyeti ile ilgili harekete geçti
Hakimler ve Savcılar Kurulu (HSK), 'beraat' kararı veren mahkeme heyeti ile ilgili harekete geçti
Cumhurbaşkanı Erdoğan’a EYT'lilerle ilgili yeni bir sistem önerisi
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin önceki gün yapılan Merkez Yürütme Kurulu (MYK) toplantısında, İdlib konusunda önemli mesajlar verdi. Erdoğan, “Sorun yaşanan hadiseleri sorunsuz alanlarla karıştırıp sürecin işin içinden çıkılmaz hale gelmesini istemiyoruz. Muhataplarımızdan da bunu bekliyoruz. Türkiye’nin Rusya ile bir taraftan S-400, Türk Akım; diğer taraftan pek çok ticari ilişkisi var. Bu ticari ilişkiler, gerek Soçi Anlaşması ile gerek Adana Mutabakatı ile ilgili hadiselerden ayrı alanlardır. Ama hem İdlib’deki hem Libya’daki süreç bundan sonra Akdeniz’deki suyu biraz daha ısıtacağa benziyor” dedi.
YSK'nın yeni Başkanı Muharrem Akkaya
Yüksek Seçim Kurulu Başkanlığına, görev süresi dolan Sadi Güven'in yerine Muharrem Akkaya seçildi
MHP MYK, MDK, Milletvekilleri ve İl Başkanları Ortak Toplantısı başladı
İç ve dış politikadaki gelişmelerin ele alınacağı "MHP Merkez Yönetim Kurulu, Merkez Disiplin Kurulu, Milletvekilleri ve İl Başkanları Ortak Toplantısı" başladı.
ATSO Başkanı Çetin Demirci den Yeni Yıl Mesajı
Ardahan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Çetin DEMİRCİ , yeni yıl dolayısıyla yayımladığı mesajında,2020 yılının ülkemize ve tüm dünyaya sevgi, barış ve refah getirmesi dileğinde bulundu.
Korkmaz Karaca Microsoft’u Ardahan’a getiriyor
Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politikaları Kurulu üyesi Korkmaz Karaca, başta kız öğrencilerin olmak üzere, gençlere teknoloji alanında kariyer yapmaları için ilham vermek amacıyla, Microsoft Türkiye tarafından gerçekleştirilen DigiGirlz Projesi'ni Nisan ayında Ardahan’a getiriyor.
Korkmaz Karaca Ardahan da Korkmaz Karaca Kimdir
Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politikaları Kurulu Üyesi Ardahanlı Korkmaz Karaca 2 günlük memleket ziyaretinde önemli görüşmeler yaptı
 MGK 4 saat sürdü... İşte alınan kararlar
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığındaki Milli Güvenlik Kurulu (MGK) toplantısı sona erdi. Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde düzenlenen toplantı 4 saat 10 dakika sürdü. MGK Bildirisi'nde, Barış Pınarı Harekatı'nın ele alındığı belirtilerek, amacına ulaşana kadar sürdürüleceği vurgulandı.
Korkmaz Karaca dan Ardahanlı 500 Öğrenciye Destek
Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politikaları Kurulu Üyesi Korkmaz Karaca sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile Ardahan Valiliği aracılığı ile 500 öğrenciye kışlık giyecek ve çanta hediye edecek.
BİZİ TAKİP EDİN
YUKARI