Bugun...Nuri Vatan ve Nihat Delibalta Serhat Ardahanspora Sahip Çıkmalıdır

Tarih: 08-01-2018 11:26:15 Güncelleme: 09-01-2018 00:39:15 + -


Bu günlerde Serhat Ardahansporun Maddi sıkıntıları olduğu ve Kulüp Başkanı artık imdadımıza yetişin feryadı yaparken ve sosyal medya üzerinden yardım kampanyası başlatıldığı yine Ardahan Belediyesi çaresiz bir şekilde gece düzenleyerek biraz olsun maddi imkan sağlama derdinde iken Saffet Kaya destek olacağını açıkladı.


Nuri Vatan ve Nihat Delibalta Serhat Ardahanspora Sahip Çıkmalıdır

Bu günlerde Serhat Ardahansporun Maddi sıkıntıları olduğu ve Kulüp Başkanı artık imdadımıza yetişin feryadı yaparken ve sosyal medya üzerinden yardım kampanyası başlatıldığı yine Ardahan Belediyesi çaresiz bir şekilde gece düzenleyerek biraz olsun maddi imkan sağlama derdinde iken Saffet Kaya destek olacağını açıkladı.
Ancak Ardahanlı işadamlarımızdan hiç ses seda çıkmadığını izliyoruz. Ardahanlı olup Büyükşehirlerde büyük holding sahibi olan değerli hemşerilerimizin şimdi harekata geçme zamanı gelmiştir.
Örneğin vatan computer hergün çarşaf çarşaf ulusal basında ve Televizyonlara Milyonlar harcayarak reklam vermekte bu reklamların çok cuzi bir kısmını Serhat Ardahanspora forma reklamı verirse Ardahan spor ihya olur.
Ben burada Sayın Nuri Vatan a sesleniyorum siz bu kadar hayır sever bir işadamı olduğunuzu benden başka herkes biliyor biraz memlekete sahip çıkarak o memleketin balı olan Anatolia Bal Markasının Reklamını Sarhat Ardahan Spora verirseniz çok önemli bir hemşerilik ve vefa borcunuzu ödemiş olursunuz.
Yine Sayın Nihat Balta nın Eroğlu Spor Mağazaları ile Türkiyedeki Tüm büyük Kulüplerin ve yerel kulüplerin spor malzemelerini karşıladığı gibi şirketin spor konusunda çok önemli bir noktada olduğu gibi İnşaat alanında da İstanbul’un sayılı firmaları arasında yerini almış durumda Sayın Balta Memleketine yanı Ardahan ve Göle ye Önemli Yatırımlar yapan ve çok değerli bir işadamımız olduğu ve yardım severliği tartışılmaz bir kişiliğe sahip olan Sayın Baltaya buradan sesleniyorum sizin gibi değerlerin olduğu bir yerde Serhat Ardahan Spor böyle maddi sıkıntılara girmesi üzücü bir durum yani ben sadece burada Ardahan ın değerli 2 firmasından ve 2 hayırsever kişilerden bahsettim.
Oysaki elini taşın altına koyabilecek yüzlerce Ardahan lı firma ve bu firma sahipleri mevcut Yine burada Dernek Federasyon ve Vakıflara da bir şeyler yapması gerektiğini hatırlatmada fayda var bırakın bu kaz Tavuk ve kendi şahsi tanıtımlarınızı rahat olun sizi kimse Milletvekili yapmaz bu halinizle biraz yararlı ve faydalı işlere imza atmak için çalışın mesela İstanbul da, Ankara da ,İzmir de ,Bursa da, Birlik bereberliği sağlayın ve birer gün Serhat Ardahan Spor gecesi düzenleyin ve bu geceler de elde edilen gelirlerinizi Serhat Ardahanspor a bağış yapın bizde sizleri daha iyi noktalarda yazalım ve başarılarınızı Ardahanlılara tanıtalım ve kafanızdan geçen düşünce ve hayelleriniz ozaman gerçekleşecektir inanın bana

DİĞER Ardahan Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
FOTO GALERİ
 • Çıldırın düşman işgalinden kurtuluşu
   Çıldırın düşman işgalinden kurtuluşu
 • Ardahan'ın Kurtuluşunun 97. Yılı
  Ardahan'ın Kurtuluşunun 97. Yılı
 • ÇILDIR GÖLÜ’NDE KIŞ ŞÖLENİ 2018
  ÇILDIR GÖLÜ’NDE KIŞ ŞÖLENİ 2018
 • Yalnızçam Kayak Merkezi Açıldı
  Yalnızçam Kayak Merkezi Açıldı
 • ARDAHAN EMİTT FUARINDA
  ARDAHAN EMİTT FUARINDA
 • Ardahan da Kartpostallık Kar Görüntüleri
  Ardahan da Kartpostallık Kar Görüntüleri
 1. Çıldırın düşman işgalinden kurtuluşu
 2. Ardahan'ın Kurtuluşunun 97. Yılı
 3. ÇILDIR GÖLÜ’NDE KIŞ ŞÖLENİ 2018
 4. Yalnızçam Kayak Merkezi Açıldı
 5. ARDAHAN EMİTT FUARINDA
 6. Ardahan da Kartpostallık Kar Görüntüleri
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Vahşi Yaşam Aslan Kardeşliği
  Vahşi Yaşam Aslan Kardeşliği
 • Ardahan Belediyesi Tiyatro Günleri
  Ardahan Belediyesi Tiyatro Günleri
 • ARDAHAN'DA 23 ŞUBAT KURTULUŞ COŞKUSU
  ARDAHAN'DA 23 ŞUBAT KURTULUŞ COŞKUSU
 • Çıldır Kristal Göl Kış Şöleni Nefes Kesti
  Çıldır Kristal Göl Kış Şöleni Nefes Kesti
 • Çıldır Kristal Göl Kış Şöleni Nefes Kesti
  Çıldır Kristal Göl Kış Şöleni Nefes Kesti
 • Ardahan ın Tanıtım
  Ardahan ın Tanıtım
 1. Vahşi Yaşam Aslan Kardeşliği
 2. Ardahan Belediyesi Tiyatro Günleri
 3. ARDAHAN'DA 23 ŞUBAT KURTULUŞ COŞKUSU
 4. Çıldır Kristal Göl Kış Şöleni Nefes Kesti
 5. Çıldır Kristal Göl Kış Şöleni Nefes Kesti
 6. Ardahan ın Tanıtım
VİDEO GALERİ
YUKARI