"istanbul" İLE İLGİLİ HABERLER

Görgü tanığı anlattı! Lise öğrencileri birbirine girdi
Zeytinburnu'nda okuldan çıkan lise öğrencisi iki grup arasında bıçaklı kavga çıktı. Olay yerine gelen polisi gören liseli öğrencilerin kaçmaya çalıştığı sırada, bıçaklanan bir genç koşarken yere yığıldı. O anlar, cep telefonu kamerasına yansıdı.
ARDAFED Başkanlığına Ataşehir Belediye Başkan Yardımcısı Orhan Çerkez Şeçildi
Merkezi İstanbul Şişli’de bulunan ve 52 Ardahan Derneği’nin çatı örgütü olan Ardahan Dernekler Federasyonu (ARDAFED) 12 Eylül Pazar günü (bugün) 4.Olağan genel kurulunu gerçekleştirdi
Çıldır lı Büşra'nın ismi kütüphanede yaşayacak
Ardahan ili Çıldır ilçesinde yer alan Kurtkale Köyü Orta Okulu için Türk Kütüphaneciler Derneği Kampüs İstanbul ve SEV Amerikan Koleji ile başlatılan proje, pandeminin araya girmesine rağmen sonuçlandırıldı
Donuk omuz sendromu orta yaş kadınlarda daha sık görülüyor
Medicana International İstanbul Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Prof. Dr. Onat Üzümcügil: - "(Donuk omuz sendromu) Hastalık öncelikle omuzda ağrı ile başlar. Özellikle gece ağrısı önemlidir. Daha sonra ilk önce kolun dışa dönüş hareketi kısıtlanmaya başlar, omuz eklem kapsülü ve bağları kalınlaştıkça hareketlerin tümü kısıtlanır. Son safhada ağrı azalır ve omuzda sertlik ortaya çıkar"
Tüpraş, İTÜ ve ODTÜ’deki veri analitiği merkezleriyle operasyonlarına katma değer sağlıyor
İZMİR (AA) - Tüpraş, İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) ARI Teknokent ve Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) Teknokent’te bulunan Veri Analitiği Merkezleri ile veriden değer yaratmaya yönelik yatırımlarını pekiştirerek rafineri operasyonlarını destekliyor
Ardahan da Bayram Namazı 05.28 İşte İl il bayram namazı saatleri
Kurban Bayramı namazı Ankara'da 06.10, İstanbul'da 06.23, İzmir ve Çanakkale'de 06.36, Iğdır'da ise 05.26'da kılınacak
MÜSİAD'da 15 Temmuz Fotoğraf Sergisi açıldı
İstanbul Valisi Ali Yerlikaya: - "Dünyada böyle bir darbe girişiminin rezil rüsva edilerek söndürüldüğü bir enstantane yoktur" - "Bu aziz milletin ezanının susturulamayacağını, devletin, milletin, vatanın ve bayrağın masa başında analitik dünya değerlendirmeleriyle işgal edilmeyeceğini, yönetime el konulamayacağını, iradesinin üstüne çarpı atılamayacağını son derece iyi anladılar" - MÜSİAD Genel Başkanı Abdurrahman Kaan: - "Fotoğraf sergisini, bu hain darbe girişimini geleceğe taşıyarak, hiçbir zaman unutmayacağımız o kara geceyi belgeleriyle ortaya koyması bakımından son derece önemli buluyorum"
Maltepe Ardahanlılar Derneği, Yaşar GELER’i Yeniden Başkan Seçti
Merkezi İstanbul Maltepe de bulunan Maltepe Ardahanlılar Derneği 2. Olağan Genel Kurulunda başka aday olmayınca tek liste olarak seçime gitti eğitimci Yaşar GELER yeniden başkan seçildi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Kanal İstanbul'a İstanbul'un geleceğini kurtarma projesi olarak bakıyoruz
Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Kanal İstanbul'a İstanbul'un geleceğini kurtarma projesi olarak bakıyoruz." dedi
Türkiye turuna çıkan İsviçreli turistlerin bisikletlerini Çıldır da çaldılar
İSTANBUL'dan, bisikletle Türkiye turuna çıkan İsviçreli turistler Eveline Blatter (51) ile Claudio Clemens Giger'in bisikletleri, Ardahan'ın Çıldır ilçesinde çalındı.
ŞANS OYUNLARI
BİZİ TAKİP EDİN
YUKARI