"edirne" İLE İLGİLİ HABERLER

Taştan Türkiye Kent Konseyi Başkanlığı Olarak Ardahan ın Vizyonunu Yansıtacağız
Başkan Taştan, başkanlığını devralacağımız Türkiye Kent Konseyleri Birliğinin Edirne´den Ardahan´a daha işlevsel ve toplumumuza ve kentlere değer katan bir çalışma anlayışı ile yöneteceğiz" ifadesini kullandı
Kazada kalbi durdu, yeniden hayata döndürüldü
Edirne'de, yolun karşısına geçmeye çalışan Aysun K., motosikletin çarpması sonucu metrelerce savruldu. Olay yerinde kalbi duran ve sağlık ekibinin yaptığı kalp masajı ile hayata döndürülen Aysun K., hastaneye kaldırıldı. Kazada motosiklette bulunan 2 kişi ise hafif yaralandı.
Vatandaşların dikkati ölümden kurtardı! 'Çok soğuk, üşüyorum'
Edirne'de, Meriç Nehri'ne düşen kişi, vatandaşların dikkati sayesinde kurtarıldı. Sedyeyle ambulansa götürüldüğü sırada "Çok soğuk, üşüyorum" diyen G.A, Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırıldı.
Çuval çuval ele geçirildi! Yunanistan'a götürülecekti
Edirne'nin Keşan ilçesinde polis tarafından durdurulan araçta yasa dışı yollarla Yunanistan'a götürülmek istenen 1 ton kaçak midye ele geçirildi.
Mardin İktidara Hazırlık  Merkezi Açılışı
-GÜCÜMÜZÜ ORTAK TARİHİMİZDEN, GELENEKLERİMİZDEN ALIYORUZ, GÜCÜMÜZÜ BU TOPRAKLARIN İNSAN ZENGİNLİĞİNDEN ALIYORUZ, BARIŞ VE ESENLİKTEN ALIYORUZ. -TÜRKİYE’NİN EN ZENGİN MADENİ BARIŞTIR, EN BÜYÜK EKONOMİSİ BARIŞTIR! ÜLKEMİZİ BARIŞA BARIŞA KALKINDIRACAĞIZ. -KIRGINLIKLARI DARGINLIKLARI TÜRKİYE DEĞİŞİM PARTİSİ OLARAK BİZ BİTİRECEĞİZ -BİZİM GÖREVİMİZ EDİRNE’DEN HAKKARİ’YE TÜM VATANDAŞLARIMIZIN BARIŞ İÇİNDE YAŞAMASINI SAĞLAMAKTIR. -SORUNLARI HAFIZAMIZLA DEĞİL, KALBİMİZLE ÇÖZELİM, SAVAŞ İÇİN DEĞİL BARIŞ İÇİN ÖLELİM! -İNSAN CANINA, İNSAN ONURUNA, İNSAN ÖZGÜRLÜĞÜNE HİZMET ETMEYEN SİYASETİN BİZİM İÇİN 3 KURUŞLUK DEĞERİ YOKTUR. -TÜRKİYE DEĞİŞİM PARTİSİ İKTİDARINDA “YAZ ARKADAŞ YAZ” DİYECEĞİZ, “NEYİ GÖRÜYORSAN ONU YAZ, ÖZGÜRCE YAZ, VİCDANINLA YAZ
Edirne Sağlık Müdürlüğü'nden hastanede rüşvet iddiasına ilişkin açıklama
Edirne İl Sağlık Müdürlüğü'nden, "Meriç Devlet Hastanesinde rüşvet iddiası" haberinde ileri sürülen iddialarla ilgili geçen yıl aralık ayında soruşturma başlatıldığı bildirildi.
Yunanistan'a götüreceklerdi! 1.5 ton ele geçirildi
Edirne'nin Enez ilçesinde, polis ve Sahil Güvenlik ekiplerince ortak düzenlenen çalışmada Meriç Nehrinde terk edilmiş bir botta yasa dışı yollarla Yunanistan'a götürülmek istenen 1.5 ton kum midyesi ele geçirildi.
Kamerunlu kendisini sakinleştirmeye çalışan polisin elini ısırdı
Edirne'de caddede taşkınlık yaparken kendisini sakinleştirmeye çalışan polis memurunun elini ısıran Kamerun uyruklu kişi gözaltına alındı.
Söktüğü sayaçtan akan suyu bezle sildi!
Edirne’nin Keşan ilçesinde bir apartmanın girişindeki su sayacını yerinden söküp çaldıktan sonra yere akan suyunu da bezle silerek binadan ayrılan hırsızlık şüphelisi H.C.K., polis tarafından yakalanarak, gözaltına aldı.
Edirne'de, metruk binada, Fas uyruklu bir erkeğe ait ceset bulundu
Edirne'de, Karaağaç Mahallesi'ndeki eski bir okul binasında Fas uyruklu bir erkeğe ait ceset bulundu.
ŞANS OYUNLARI
BİZİ TAKİP EDİN
YUKARI