"doğru" İLE İLGİLİ HABERLER

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: Ben her şeye karşın umutsuz bir insan değilim
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Ben her şeye karşın umutsuz bir insan değilim. Türkiye düzelir ama iyi yönetilirse, doğru yönetilirse düzelir." dedi
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan  çağrı: Artık yatırım zamanıdır
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Teknopark-İstanbul 2. Etap Açılış Töreni”nde önemli açıklamalar bulundu. Erdoğan, "Teknopark İstanbul, sunduğu nitelikli altyapı, atölye, laboratuvar ve sosyal imkanlarıyla yabancı şirketleri de cezbediyor." dedi. Konuşmasında iş adamlarına çağrıda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Zaman yatırım zamanıdır. Yatırım olacak ki üretim artsın, istihdam olsun. Hükümet olarak yatırım, üretim, ar-ge, istihdam desteği veriyoruz. Faizler ciddi manada tek haneli rakamlara doğru düşmüş durumda. Artık yatırım zamanıdır. Girişimci de üzerine düşeni yapsın diyorum sonra geç kalırsınız" açıklamasını yaptı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Senegal'de önemli açıklamalar
Cumhurbaşkanı Erdoğan, "İdlib'den sınırlarımıza doğru hareketlenme söz konusu. Buna karşılık tedbirlerimizi almış bulunuyoruz." dedi.
Ekrem İmamoğlu Doğruya Tahammül Edemedi
Televizyon programına katılan İmamoğlu, “Kanal İstanbul depremi tetikler” dedi. Yayına bağlanan Prof. Dr. Celal Şengör, bunun doğru olmadığını söyledi ve “Kanal depremi tetiklemez” diye çıkıştı. Bu açıklama üzerine İmamoğlu, Şengör’ü yayına aldığı için programın moderatörüne tepki gösterdi
Savaş çanları çalıyor! İran, Irak'taki ABD üssünü bombaladı! İşte ölü sayısı...
Son dakika haberine göre; ABD'nin Kasım Süleymani'yi öldürmesinden sonra dünyayı titreten ve ABD-İran savaşına doğru giden gerilimde sıcak gelişmeler yaşanıyor
Uçan Kale, Somali'ye doğru yola çıktı
Somali'de yaşanan bombalı saldırıda 2'si Türk olmak üzere 76 kişinin hayatını kaybetti. Sağlık Bakanlığı, 20 kişilik sağlık ekibiyle birlikte harekete geçti.
Beşiktaş'tan art arda açıklamalar! 'Doğru değil'
Beşiktaş, Kosovalı futbolcu Emir Umit'in transfer için İstanbul'a geldiği ve Oğuzhan Özyakup, Tyler Boyd, Orkan Çınar ve Muhayer Oktay ile yolların ayrılacağı yönündeki haberlerin doğru olmadığını açıkladı.
Doğru İletişim İçin Altın Öneriler
Selda Atalay’ın başarılı sunumuyla Ülke’de Bu Sabah hafta içi her gün saat 10:00’da Ülke TV’de.
Mantarfobi oluşturmak zehirlenmelerin önüne geçemez! Mantar hakkında doğru bilinen yanlışlar nelerdir?
Çocukluktan gelen ilgisi ve 15 yıllık bilgi, birikim ve tecrübesiyle mantarları araştıran ve tanımlamaya çalışan iletişimci Naim Güleç, mantar zehirlenmelerinden dolayı toplumda mantara yönelik oluşan korkuya dikkat çekti.
Hisarcıklıoğlu: Piyasa dönmeye başladı, iyiye doğru gidiyoruz
TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Tekirdağ’ın Çorlu ilçesine Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti.
BİZİ TAKİP EDİN
YUKARI