"basınına" İLE İLGİLİ HABERLER

Libya Başbakanı'ndan Avrupa basınına son dakika Türkiye açıklaması
Son dakika: Libya Başbakanı Serrac, Corriere della Sera’ya verdiği demeçte, ülkesindeki durumu ve çevresinde yaşanan gelişmelerle ilgili çarpıcı sözler sarf etti. Serrac, İtalya dahil olmak üzere pek çok ülkeden silah istediklerini ancak Roma'nın kendilerine resmi bir cevap vermediğini söyledi. Libya Başbakanı, Türkiye ile yapılan tarihi anlaşmayla ilgili de önemli açıklamalar yaptı.
Yunan basınına hadsiz açıklama: Türk gemilerini batıracağım
Libya'da darbeci Hafter güçlerinin sözde Deniz Kuvvetleri Komutanı Faraj el Mahdawi, Yunan medya kuruluşu Alpha Tv'ye Türkiye'nin Libya ile yaptığı anlaşmanın acısıyla açıklama yaptı. Mahdawi yaptığı açıklamada, "Türk gemilerini batıracağım" dedi.
Hakan Çalhanoğlu'ndan Alman basınına asker selamı cevabı!
Milli futbolcumuz Hakan Çalhanoğlu, Alman basınına çok tartışılan 'asker selamı' ile ilgili çok güzel bir açıklama yaptı.
ABD'li Müslüman kanaat önderinden Amerikan basınına 'Türkiye' tepkisi
ABD Müslüman Organizasyonları Konseyi (USCMO) Genel Sekreteri Cemal, ABD basınına tepki göstererek "'İlerlemeci' basının, PKK, PYD ve YPG gibi terör gruplarına karşı 'ulusal çıkarlarını' korumak isteyen Türkiye'ye saldırması çok tuhaf. Türkiye yıllardır bizim müttefikimiz, onların üslerini kullandık. Türkiye, milyonlarca Suriyeliye ev sahipliği yapıyor ve onları koruyor" eleştirisinde bulundu.
BİZİ TAKİP EDİN
YUKARI