"Partiden" İLE İLGİLİ HABERLER

Ardahan da CHP'den istifa ettiler, Gelecek Partisine katıldılar
İl Başkanlığına CHP'den ayrılan İş İnsanı Celil Toprak'ın atanmasının ardından kısa sürede başta CHP olmak üzere bir çok partiden isimlerin katıldı
İyi Parti'den Libya kararı! Yunan çok sevinecek...
Son dakika olarak duyurulan Libya Ulusal Mutabakat Hükümeti (UMH)'nin Türkiye'den asker talep etmesinin ardından peş peşe açıklamalar gelmeye devam ediyor. İYİ Parti Sözcüsü Yavuz Ağıralioğlu, Türkiye'nin Libya'ya asker gönderme tezkeresine ilişkin, "Asker gönderme işine negatif bakıyoruz. Akdeniz'deki haklarımızı korumak için Türkiye Cumhuriyeti devletinin gücü ve kuvvetinin bu işe yeteceğine inanıyoruz." dedi.
AK Parti'den kritik açıklama!
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Libya ile mutabakata ilişkin, "Siz herhangi bir şekilde sadece sınırlarınıza kapanarak milli çıkarlarınızı koruyamazsınız. Müttefiklerinizi korumak zorundasınız." dedi.
Son Dakika... Türkiye bu haberi bekliyor! AK Parti'den vekillerine flaş talimat
AK Parti Grup Başkanlığı'ndan partinin milletvekillerine iletilen son dakika bilgilendirilme metninde, Libya'ya asker gönderilmesini içeren tezkerenin 30 Aralık Pazartesi günü Meclis'e sunulabileceği belirtildi.
AK Parti'den Meral Akşener'in 'vekil gönderirim' sözlerine tepki
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, İYİ Parti Genel Başkanı Akşener'in, "Davutoğlu ve Babacan benden 20 milletvekili isterse gönderirim" sözlerine sert tepki gösterdi. Milletvekillerinin kiralanamayacağını vurgulayan Ünal, "Milletin iradesi ile seçilmiş milletvekilleri bir genel başkanın iradesiyle bir yerlere kiralık olarak gönderilmez" diye konuştu.
Güngören Belediyesi'ndeki skandal için AK Parti'den ilk açıklama
Güngören Belediyesi’nde çalışan bir kişiye, belediye başkan yardımcısını görünce ayağa kalkmadığı için belediyede her gördüğünün önünde ayağa kalkma cezası verilmesine AK Parti'den ilk tepki geldi. Parti Sözcüsü Ömer Çelik "Bu davranış hepimizi üzmüştür. Belediye meclis üyeliğine devam etmesini de uygun görmüyoruz" dedi. '
AK Parti'den Macron'a çok sert tepki
AK Parti Sözcüsü Çelik, "Fransa Cumhurbaşkanı Macron, Türkiye’nin Suriye’nin kuzeyinde terör devletçikleri kurulmasını engelleyen operasyonlarından en çok rahatsız olan kişi oldu. Terör örgütünün önde gelenlerini en çok misafir eden kişi de Macron" açıklaması yaptı.
AK Parti'den Ali Babacan açıklaması
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, katıldığı televizyon programında açıklamalarda bulundu.
AK Parti'den 'Evren' ilçesinin adının değiştirilmesi için teklif
AK Parti milletvekillerinin verdiği teklife göre, "Evren" ilçesinin adı eski ismi olan "Çıkınağıl" olarak değiştirilecek. AK Parti Ankara Milletvekili Şahin, "Darbeci Kenan Evren'in isminin verildiği Ankara'nın bir ilçesi olan 'Evren'in adının, kültürel ve tarihi geçmişiyle, burada yaşayan vatandaşlarımızın talepleriyle de uyumlu olarak 'Çıkınağıl' olarak değiştirilmesini teklif ediyoruz" ifadelerini kullandı.
Muharrem İnce Dedikodunun Hepsi CHP Genel Merkezinde Üretilmiştir
Muharrem İnce, son günlerin en çok tartışılan konusu olan ‘Erdoğan ile görüşen CHP’li’ iddiası ile ilgili olarak açıklama yaptı. İnce, ortada bir tezgah olduğunu söyleyerek, ''Genel başkan yardımcısını bir günde partiden atıyorsunuz, bu haini atmayacak mısınız? Bugün Muharrem İnce’ye, yarın Kemal Kılıçdaroğlu’na bu komplo kurulur. Birlikte temizleyelim dedim, kabul etmedi Genel Başkan. Tek başıma kalsam da yine mücadele edeceğim”dedi.
BİZİ TAKİP EDİN
YUKARI