"Genel Ba��kan Yard��mc��s�� ve Tan��t��m Medya Ba��kan�� Hamza Da��" İLE İLGİLİ HABERLER

Sanatçılar Odası Başkanlığını Terlan Kaya Büyük Farkla Aldı
Bu yıl 34. Yılını kutlayan İSTANBUL SAHNE, PERDE FİLM, EĞLENCE YERLERİ, VE SANATKARLAR ODASI bu gün Ocak 2022 de Üsküdar Bağlarbaşı Kongre ve Kültür Merkezinde üyelerinin yoğun katılımı ile Olağan Genel Kurulunu yaptı
Kılıçdaroğlu, Karamollaoğlu'nun sağlık durumu hakkında bilgi aldı
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, koronavirüs tedavisi gören Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu'nun sağlık durumu hakkında bilgi aldı.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı İleri, Van'da temaslarda bulundu:
"Türkiye'nin dijital geleceğinin aydınlık olduğunu görüyoruz. Açık söylemek gerekirse tüm Anadolu'muz böyle. Her yerde bir kıpırdanma, bir ilerleme var"
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ömer İleri, Van'da gençlerle buluştu:
"Eskiden kaçırdığımız sanayi dönüşümünü inşallah bu dijital dönüşüm sürecinde yakalayacağız. Bunu da sizler sayesinde yapacağız. Bu dijital dönüşüm sürecini yöneten ve ilerleten çok ciddi bir devlet aklı var"
Asim Özer, Ardahan Şoför Esnaflarına Yeniden Başkan Seçildi
Ardahan Şoförler ve Otomobilciler Odası’nın olağan genel kurulunda 192 oy alan Asim Özer, yeniden başkan seçildi
CHP'li Ağbaba:
MALATYA (AA) - CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, döviz kurlarındaki düşüşe rağmen temel gıda ürünlerindeki fiyatların düşmediğini belirterek, "Gıda fiyatlarının düşmesinin tek yolu, üretim girdi fiyatlarının düşmesidir, gübrenin düşmesidir, mazotun düşmesidir, yemin düşmesidir
MHP Erzurum Milletvekili Aydın'dan Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne ziyaret
ERZURUM (AA) - MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Erzurum Milletvekili Kamil Aydın, Erzurum Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünü ziyaret etti
‘Soruşturmanın İBB Başkanı ile ilgisi yok’
AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne (İBB) yönelik teftişin İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ya da İBB'ye yönelik  olmadığını söyledi.
BBP Genel Başkan Yardımcısı Bulut, Erzurum'da partisinin toplantısında konuştu:
"Her daim ülkemizin, devletimizin ve milletimizin sıkıştığı dönemde çözüm projeleri üreten, devletimizi yönetenlerle bu projeleri paylaşan ve takip eden partiyiz. Bu ülkeye karşı sorumluluklarımız var. Asla krizle beslenmeyeceğiz"
İletişim Başkanı Altun: Sosyal medyada terör örgütlerinin örgütlenme faaliyetlerinin karşısında duruyoruz
Sosyal Ağ Haritası Lansman Toplantısı’nda konuşan Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, "Sosyal medyada terör örgütlerinin propaganda ve örgütlenme faaliyetlerinin karşısında duruyoruz. Çok net bir şekilde uluslararası sosyal medya şirketlerinin terör örgütlerine payandalık yapmasına, terör örgütlerine propaganda yuvası olarak hizmet vermesine akıl erdiremiyoruz" dedi.
BİZİ TAKİP EDİN
YUKARI