"Ardahanl�� milli g��re����i Zeki Bayraktar (57)" İLE İLGİLİ HABERLER

MSB'den peş peşe açıklamalar! 13 PKK'lı etkisiz hale getirildi
Milli Savunma Bakanlığı, Barış Pınarı bölgesine saldırı hazırlığındaki 10 PKK'lı teröristin etkisiz hale getirildiğini duyurdu. Öte yandan Avaşin'de de 3 teröristin hava harekatı ile etkisiz hale getirildiği açıklandı.
Millî Eğitim Bakanlığı duyurdu: İlk kez uygulanacak
Millî Eğitim Bakanlığı, 22 Ocak-6 Şubat tarihlerindeki iki haftalık yarıyıl tatilinde öğretmenlere isteğe bağlı kapsamlı eğitim programı hazırladı. MEB, bu kapsamda yeni bir dijital platform oluşturdu ve ÖBA'yı (Öğretmen Bilişim Ağı) ilk kez yarıyıl tatilinde uygulayacak. Öğretmenler 24 Ocak-04 Şubat tarihleri arasında kendileri için hazırlanmış olan hizmet içi eğitim faaliyetlerine ÖBA (Öğretmen Bilişim Ağı) üzerinden katılabilecekler. Seminerlere katılım isteğe bağlı olacak. Seminerler, belirtilen tarih aralığında sürekli yayında olup internet bağlantısı olan herhangi bir yerden katılım sağlanabilecek.
Malatya'nın tescilli lezzeti
Kadınların bir araya gelerek yaptıkları köfte, İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyük kentlere de kargoyla ulaştırılıyor - Derme Kadın Kooperatifi Başkanı Reşide Keçeli: - "Meşakkatli bir yemek ama Türkiye'nin her yerine gönderebiliyoruz"
MSB son dakika duyurdu! 12 terörist etkisiz hale getirildi
Milli Savunma Bakanlığı, Akçakale hudut hattında 3 askerin şehit olduğu EYP saldırısı sonrası, ateş destek vasıtaları ile PKK/YPG hedeflerinin vurulduğunu ve ilk belirlemelere göre 12 teröristin etkisiz hale getirildiğini bildirdi.
Bakan Akar'dan son dakika Kazakistan açıklaması: Bu bizim için talimattır
Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, gazetecilerle bir araya geldi. Akar, Kazakistan'da yaşanan son gelişmelere ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Ülkedeki gelişmelerin yakından takip edildiğini dile getiren Akar; "Sayın cumhurbaşkanımız her türlü bilgi ve tecrübe paylaşımına hazırız şeklinde beyanatta bulundu. Bu bizim için talimattır.' dedi.
Bakan Akar, Kuvvet Komutanları ile toplantı gerçekleştirdi
Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar başkanlığında Kuvvet Komutanları ile video telekonferans yöntemiyle toplantı yapıldı.
Çıldır da Aşık Şenlik’in İzinde Projesi tanıtım programı yapıldı
Çıldır İlçe Kaymakamlığı tarafından projelendirilen ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün koordinasyonunda tüm kamu kurumları tarafından ilçede yürütülecek olan "Torunları Aşık Şenlik'in İzinde Projesi tanıtım programı Aşık Şenlik İlkokulunda yapıldı
2022 Milli Piyango Yılbaşı Özel Çekilişi 31 Aralık 2021
Milli Piyango bilet sorgulama ekranı, 17.00'da başladı ve 23.00'a kadar devam edecek olan 2022 yılbaşı çekilişi sonrasında sıralı tam liste ile birlikte erişime açılacak. Yılbaşı 2022 çekilişi ile yeni yıla dakikalar kala 120 milyon liralık büyük ikramiye sahibini bulacak. Öncesinde ise teselli ikramiyesi de dahil olmak üzere pek çok ikramiye tutarı için çekilişler tamamlanmış olacak. Bununla birlikte 2022 Milli Piyango bilet sorgulama ekranı erişime açılacak. Kısa bir süre sonra ise büyük ikramiye hangi şehir, nereye ve kime çıktı sorusuna yanıt gecikmeyecek
Milli Savunma Bakanı Akar, Kosova’da
Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Osmanlı Padişahı Sultan Birinci Murad Hüdavendigar'ın Türbesi ile Kosova’nın ulusal kahramanı Adem Jashari’nin mezarını ziyaret etti.
Bakan Akar'a Boşnak öğrencilerden Plevne Marşı sürprizi
Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Saraybosna'daki Maarif Vakfı Okulu'nda bir öğrencinin söylediği "Plevne Marşı" ile karşılandı.
BİZİ TAKİP EDİN
YUKARI