"AK Parti Yerel Y��netimler B��lge Toplant��s�����na kat��ld��" İLE İLGİLİ HABERLER

Metaverse'te MYK toplantısı gündemde
AK Parti, 17 Ocak'ta Bilgi ve İletişim Teknolojileri Başkanı Ömer İleri ile AK Parti Grup Başkanvekilleri Mustafa Elitaş ve Mahir Ünal'ın katılımıyla Metaverse'te yaptığı toplantısının ardından, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başkanlığında ilk kez bir Merkez Yürütme Kurulu (MYK) toplantısını da Metaverse'te yapmayı gündemine aldı. Türkiye'de bir siyasi partinin ilk Metaverse toplantısına İleri ve Ünal, AK Parti Genel Merkezi'ndeki; Elitaş ise TBMM'deki odasından katıldı.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı İleri, Van'da temaslarda bulundu:
"Türkiye'nin dijital geleceğinin aydınlık olduğunu görüyoruz. Açık söylemek gerekirse tüm Anadolu'muz böyle. Her yerde bir kıpırdanma, bir ilerleme var"
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ömer İleri, Van'da gençlerle buluştu:
"Eskiden kaçırdığımız sanayi dönüşümünü inşallah bu dijital dönüşüm sürecinde yakalayacağız. Bunu da sizler sayesinde yapacağız. Bu dijital dönüşüm sürecini yöneten ve ilerleten çok ciddi bir devlet aklı var"
AK Parti Gençlik Kolları  Ardahanı Türkiye’nin en başarılı 3.Şehri yaptı
AK Parti Ardahan Gençlik Kollarında yılın son ayında adeta üye patlaması yaşandı
AK Parti'li Elitaş'tan bakanlık bürokratları ile toplantı
AK Parti Grup Başkan Vekili Mustafa Elitaş, TBMM'de Hazine ve Maliye Bakanlığı ile Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı bürokratları ile bir araya geldi.
AA'nın
AĞRI / ARDAHAN (AA) - Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan ile AK Parti Ardahan Merkez İlçe Başkanı Özgür Açıkyıldız, Anadolu Ajansı tarafından düzenlenen "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı
Bakan Karaismailoğlu, partisinin Erzurum İl Danışma Meclisi Toplantısı'nda konuştu: (2)
"Tamamen yerli mühendis arkadaşlarımızla projelerimize devam ediyoruz. 19 yılda Cumhurbaşkanımızın liderliğinde 160 milyar dolarlık güçlü bir altyapı yatırımı yaptık. Bizim ulaştırma altyapıları sayesinde 13,4 milyar dolarlık yıllık tasarrufumuz var" - "Bir yıl bitmeden Türksat 5B'yi uzaya fırlatıyoruz. Bütün dünyanın takip ve gıpta ettiği bir projedir. Bundan hepimiz gurur duymalıyız. Hem de bunlar 35 yıl ömrü olan yeni nesil uydulardır. Ana vatan, mavi vatan ve uzay vatanda Türkiye bütün dünyaya gücünü hissettirmiştir"
YÖK tarafından
ERZURUM (AA) - AK Parti Erzurum Milletvekili Selami Altınok, AK Parti Erzurum İl Başkanı Mehmet Emin Öz ve eski AK Parti Erzurum Milletvekili Orhan Deligöz, Atatürk Üniversitesi Rektörü Prof
‘Soruşturmanın İBB Başkanı ile ilgisi yok’
AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne (İBB) yönelik teftişin İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ya da İBB'ye yönelik  olmadığını söyledi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Asiye Ateş mesajı: Bedelini ödeyeceksiniz
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Gaziantep İl Danışma Meclisi Toplantısı'nda konuşma yaptı. Erdoğan, '27,5 milyar dolar rezerv vardı. Şimdi 120 milyar dolara dayandı. Felaket çığırtkanlığı yapanlara asla kulak asmadık.' dedi. Gaziantep'te 2 pitbull köpeğinin saldırısında yaralanan 4 yaşındaki Asiye Ateş ile ilgili, 'O yavru orada paramparça oluyor, hala bu adamlar acaba babasını nasıl aldatırız gayreti içinde. Kandıramayacaksınız. Bunların da bedelini ödeyeceksiniz.' ifadelerine yer verdi.
BİZİ TAKİP EDİN
YUKARI