Bugun...Kalp damar sağlığınızı koruyun

Tarih: 14-02-2017 19:45:33 Güncelleme: 14-02-2017 19:49:33 + -


Kalp ve damar sağlığı, insanların en büyük problemleri arasında yer almaktadır. Sigara, alkol, şehir hayatının stres ve gürültüsü ile yoğunlaşan iş temposu, bazı bireylerde kalp damar rahatsızlıklarını ortaya çıkarabilmektedir.


Kalp damar sağlığınızı koruyun

Kalp ve damar sağlığı, insanların en büyük problemleri arasında yer almaktadır. Sigara, alkol, şehir hayatının stres ve gürültüsü ile yoğunlaşan iş temposu, bazı bireylerde kalp damar rahatsızlıklarını ortaya çıkarabilmektedir. Kalp ve damar sağlığını korumanın etken yollarından bir tanesi  Omega 3 yağ asitleri olacaktır.
Kalp ve damar sağlığının korunmasına imkan tanıyan Omega 3 yağ asitleri için kullanabileceğiniz etkin ürünlerden bir tanesi solgar omega 3 olacaktır. Solgar’ın yüksek kaliteli ürünleri arasında bulunan bu ürün, yine yüksek miktarda konsantre omega 3 yağ asitlerini içermektedir.  Ürün içerisinde bulunan her softjel, soğuk su balıklarından alınan yağların karışımından elde edilen EPA ve DHA'yı içerir. Yine uzmanlar kalp sağlığından yana şikayetçi olan insanlar için Omega 3 yağ asidi almasını önermektedir. Softjellerdeki balık yağı karışımı moleküler distilasyon yöntemi ile olası çevresel kirlilikten arındırılmıştır. Solgar Vitamin ürünlerinde softjel kaynağı olarak sığır jelatini kullanılmaktadır. Kısacası Kalp ve damar sağlığınız için gönül rahatlığıyla kullanacağınız Solgar Omega 3, vücudun ihtiyacı olan bileşenleri size sunacaktır.
Solgar özellikle Sporcu vitaminleri konusunda önemli bir deneyime sahiptir. Aktif spor yapan kişilerin makro besin ihtiyaçlarını karşılamanıza yönelik ortaya çıkarılan bu ürünler, sporcular için özel formüle edilen yanlarıyla dikkat çekmektedir. Besin takviyelerinin vücutta daha verimli hale gelmesini sağlayan sporcu vitaminleri, içerik bakımından daha yüksek profile sahiptir. Günlük hayatta normal besin düzeni ile alınabilen bu içerikler, yoğun antrenmanlarda ise takviye halinde karşınıza çıkacaktır. Kas gelişimi ve spor performansı açısından büyük öneme sahip olan bu besinler, vücudun o an ihtiyaç duyduğu vitamin ve mineral eksikliğini gidermeye yarayacaktır.
Faydaları;
Sporcu vitaminlerinin normal beslenmeyi tamamlayıcı etkileri vardır. Bu durum da antioksidanlar meydana gelecek ve korunma sağlanacak aynı zaman da serbest kökleri nötralize etmeye yardımcı olacaktır. İhtiyaç duyulan vitamin ve mineraller erken yaşlanmayı önleyeceği gibi Karsinojenezi önlemeye katkıda bulunurlar. Yine vücudun bağışıklık sistemine katkı sunan bu ürünler, enerji verimliliğinin artırılması ve kasların iyileşme sürecini de size sunacaktır. Etkileri olduğu kadar dikkat edilmemesi halinde yan etkileri de karşınıza çıkabilir. Kalıcı hastalıklarda doktor tavsiyesi almak, aşırı duyarlılık hallerinde kullanımı bırakmak, alerjik reaksiyonlarda kullanmaya son vermek, karaciğer fonksiyonlarının artışını gözlemlemek, hassas bireylerde flatülans ve steatore gibi durumlara göz atmak faydanıza olacaktır.
Sporcu besinleri ve Solgar ürünlerin Fitbull adresinden kolayca temin edebilirsiniz. En güncel ithalat garantisine sahip olan bu ürünleri hızlı kargo, hazır stok ve uygun ödeme koşullarından yararlanarak temin edebilmeniz mümkün olacaktır.
 

DİĞER Haber Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
FOTO GALERİ
 • 23 Nisan Ardahan'da büyük bir coşkuyla kutlandı
  23 Nisan Ardahan'da büyük bir coşkuyla kutlandı
 • Doğu Anadolu gökyüzünden bir başka güzel
  Doğu Anadolu gökyüzünden bir başka güzel
 • Çıldırın düşman işgalinden kurtuluşu
   Çıldırın düşman işgalinden kurtuluşu
 • Ardahan'ın Kurtuluşunun 97. Yılı
  Ardahan'ın Kurtuluşunun 97. Yılı
 • ÇILDIR GÖLÜ’NDE KIŞ ŞÖLENİ 2018
  ÇILDIR GÖLÜ’NDE KIŞ ŞÖLENİ 2018
 • Yalnızçam Kayak Merkezi Açıldı
  Yalnızçam Kayak Merkezi Açıldı
 1. 23 Nisan Ardahan'da büyük bir coşkuyla kutlandı
 2. Doğu Anadolu gökyüzünden bir başka güzel
 3. Çıldırın düşman işgalinden kurtuluşu
 4. Ardahan'ın Kurtuluşunun 97. Yılı
 5. ÇILDIR GÖLÜ’NDE KIŞ ŞÖLENİ 2018
 6. Yalnızçam Kayak Merkezi Açıldı
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Vahşi Yaşam Aslan Kardeşliği
  Vahşi Yaşam Aslan Kardeşliği
 • Ardahan Belediyesi Tiyatro Günleri
  Ardahan Belediyesi Tiyatro Günleri
 • ARDAHAN'DA 23 ŞUBAT KURTULUŞ COŞKUSU
  ARDAHAN'DA 23 ŞUBAT KURTULUŞ COŞKUSU
 • Çıldır Kristal Göl Kış Şöleni Nefes Kesti
  Çıldır Kristal Göl Kış Şöleni Nefes Kesti
 • Çıldır Kristal Göl Kış Şöleni Nefes Kesti
  Çıldır Kristal Göl Kış Şöleni Nefes Kesti
 • Ardahan ın Tanıtım
  Ardahan ın Tanıtım
 1. Vahşi Yaşam Aslan Kardeşliği
 2. Ardahan Belediyesi Tiyatro Günleri
 3. ARDAHAN'DA 23 ŞUBAT KURTULUŞ COŞKUSU
 4. Çıldır Kristal Göl Kış Şöleni Nefes Kesti
 5. Çıldır Kristal Göl Kış Şöleni Nefes Kesti
 6. Ardahan ın Tanıtım
VİDEO GALERİ
YUKARI