13-11-2019 14:00:00 Son Güncelleme: 13-11-2019 16:00:29

İzmir'den kan donduran son dakika haberi: 4 kişi ölü bulundu!

İzmir'in Kiraz ilçesinden gelen son dakika haberine göre aynı aileden biri kadın 4 kişi, silahla vurulmuş halde bulundu. Ölü bulunan ailenin bir akrabasının gözaltına alındığı açıklandı. Gözaltına alınan şahsın evi üzerinde taşıdığı çift silahla basıp akrabalarını öldürdüğü ortaya çıktı.
İzmir'den kan donduran son dakika haberi: 4 kişi ölü bulundu!

Alınan bilgiye göre, ilçeye bağlı Çayağzı Mahallesi'nde İbrahim A. (40), eşi Döndü A. (38), oğulları Kemal A. (17) ve akrabaları Erol A. (35), Çayağazı Mahallesi Bağarası Sokak'taki evlerinin önünde silahla vurulmuş halde bulundu.     

 

Olaya ilişkin maktullerin akrabaları M.A. (35) jandarma ekipleri tarafından gözaltına alındı.

CİNAYETLERİ İTİRAF ETTİ

 

Şüphelinin ilk ifadesinde 4 kişiyi kendisine ait tabanca ve tüfekle, "eşinin rahatsız edilmesi" nedeniyle işlediğini söylediği öğrenildi.

ÇİFTE SİLAHLA EVİ BASMIŞ!

Kiraz'ın kırsal Çayağzı Mahallesi'nde çiftçilik yapan Murat A., saat 09.00 sıralarında, babasının amcasının oğlu İbrahim A.'nın Bağarası Sokak'taki evine gitti.

Murat A.'nın kapıyı yumruklayıp, tekmelemesi üzerine İbrahim A. ve yakınları, panikle açtı.

Bu sırada Murat A., yanında getirdiği av tüfeği ve tabanca ile kapının önünde Murat A. ve yakınlarına ateş etti.

Vücudunun çeşitli yerlerine isabet eden kurşun ve saçmalarla İbrahim A., eşi Döndü A. ve oğlu Kemal A. ile kardeşi Erol A., olay yerinde yaşamını yitirdi. Murat A., daha sonra tabanca ve tüfek ile jandarmaya gidip, teslim oldu.

 

  YORUMLAR

0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
YUKARI