HABER AKIŞI

İşte Tüm Türkiye ve Partilerin Seçilen Milletvekili Listesi

 Tarih: 25-06-2018 09:17:00  -   Güncelleme: 26-06-2018 00:09:21
  HABER VİDEOSU
27. Dönem Milletvekilleri
27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'nin kesin olmayan sonuçlarına göre yeni dönemde TBMM'de yer alacak 600 milletvekili belli oldu. ( AA Arşivi - Anadolu Ajansı )
25.06.2018 AA Arşivi
87 / 87
Sandıkların yüzde 77'sinin açıldığı (saat 03.45 itibarıyla) yurt dışı oyların tamamının sayılmasının ardından listede değişiklik olabileceği belirtildi.

27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'nin kesin olmayan sonuçları belli oldu.

Kesin olmayan sonuçlara göre AK Parti 293, CHP 146, HDP 67, MHP 50, İYİ Parti 44 milletvekili ile TBMM'de temsil edilecek.

Sandıkların yüzde 77'sinin açıldığı (saat 03.45 itibarıyla) yurt dışı oyların tamamının sayılmasının ardından listede değişiklik olabileceği belirtildi.

Bu sonuçlara göre, yeni dönemde TBMM'de yer alacak 600 milletvekilinin partileri ve seçildiği iller şu şekilde:

ADANA
AK Parti 
1- Jülide Sarıeroğlu
2- Tamer Dağlı
3- Mehmet Şükrü Erdinç
4- Ahmet Zenbilci
5- Abdullah Doğru
MHP 
1- Muharrem Varlı
2- Ayşe Sibel Ersoy
CHP
1- Ayhan Barut
2- Orhan Sümer
3- Müzeyyen Şevkin
4- Burhanettin Bulut
İYİ Parti 
1- İsmail Koncuk
2- Mehmet Metanet Çulhaoğlu
HDP
1- Tülay Hatımoğulları Oruç
2- Kemal Peköz

ADIYAMAN
AK Parti 
1- Ahmet Aydın
2- İbrahim Halil Fırat
3- Muhammed Fatih Toprak
4- Yakup Taş
CHP 
1- Abdurrahman Tutdere

AFYONKARAHİSAR
AK Parti 
1- Veysel Eroğlu
2- Ali Özkaya
3- İbrahim Yurdunuseven
MHP
1- Mehmet Taytak
CHP
1- Burcu Köksal
İYİ Parti 
1- Gültekin Uysal

AĞRI
AK Parti 
1- Ekrem Çelebi
HDP 
1- Berdan Öztürk
2- Dirayet Dilan Taşdemir
3- Abdullah Koç

AMASYA
AK Parti 
1- Mustafa Levent Karahocagil
2- Hasan Çilez
CHP
1- Mustafa Tuncer

ANKARA 1. Bölge
AK Parti 
1- Yıldırım Tuğrul Türkeş
2- Fatih Şahin
3- Yalçın Akdoğan
4- Ali İhsan Arslan
MHP 
1- Mevlüt Karakaya
CHP 
1- Tekin Bingöl
2- Levent Gök
3- Ali Haydar Hakverdi
4- Bülent Kuşoğlu
5- Gamze Taşcıer
İYİ Parti 
1- Koray Aydın
2- İbrahim Halil Oral
HDP
1- Filiz Kerestecioğlu Demir

ANKARA 2. Bölge
AK Parti 
1- Mustafa Destici
2- Lütfiye Selva Çam
3- Emrullah İşler
4- Orhan Yegin
5- Arife Polat Düzgün
6- Zeynep Yıldız
MHP 
1- Sadir Durmaz
2- Nevin Taşlıçay
CHP 
1- Murat Emir
2- Yıldırım Kaya
İYİ Parti 
1- Şenol Bal

ANKARA 3. Bölge
AK Parti 
1- Mehmet Naci Bostancı
2- Asuman Erdoğan
3- Nevzat Ceylan
4- Barış Aydın
5- Hacı Turan
MHP
1- Yaşar Yıldırım
2- Erkan Haberal
CHP 
1- Ahmet Haluk Koç
2- Nihat Yeşil
3- Servet Ünsal
İYİ Parti 
1- Durmuş Yılmaz
2- Ayhan Altıntaş

ANTALYA
AK Parti 
1- Mevlüt Çavuşoğlu
2- Mustafa Köse
3- Sena Nur Çelik
4- İbrahim Aydın
5- Atay Uslu
6- Kemal Çelik
MHP
1- Abdurrahman Başkan
CHP
1- Deniz Baykal
2- Çetin Osman Budak
3- Rafet Zeybek
4- Aydın Özer
5- Cavit Arı
İyi Parti 
1- Feridun Bahşi
2- Hasan Subaşı
3- Tuba Vural Çokal
HDP
1- Kemal Bülbül

ARTVİN
AK Parti 
1- Ertunç Erkan Balta
CHP
1- Uğur Bayraktutan

AYDIN
AK Parti 
1- Mustafa Savaş
2- Bekir Kuvvet Erim
3- Metin Yavuz
MHP
1- Deniz Depboylu
CHP
1- Bülent Tezcan
2- Hüseyin Yıldız
3- Süleyman Bülbül
İYİ Parti 
1- Aydın Adnan Sezgin

BALIKESİR
AK Parti 
1- Adil Çelik
2- Belgin Uygur
3- Yavuz Subaşı
4- Mustafa Canbey
5- Pakize Mutlu Aydemir
CHP
1- Ahmet Akın
2- Fikret Şahin
3- Ensar Aytekin
İYİ Parti 
1- İsmail Ok

BİLECİK
AK Parti 
1- Selim Yağcı
CHP
1- Yaşar Tüzün

BİNGÖL
AK Parti 
1- Cevdet Yılmaz
2- Feyzi Berdibek
HDP 
1- Erdal Aydemir

BİTLİS
AK Parti 
1- Cemal Taşar
2- Vahit Kiler
HDP
1- Mahmut Celadet Gaydalı

BOLU
AK Parti 
1- Arzu Aydın 
2- Fehmi Küpçü
CHP 
1- Tanju Özcan

BURDUR
AK Parti 
1- Bayram Özçelik
2- Yasin Uğur
CHP
1- Mehmet Göker

BURSA 1. Bölge
AK Parti 
1- Hakan Çavuşoğlu
2- Mustafa Esgin
3- Refik Özen
4- Emine Yavuz Gözgeç
5- Ahmet Kılıç
MHP 
1- İsmet Büyükataman
CHP
1- Lale Karabıyık 
2- Erkan Aydın 
3- Nurhayat Altaca Kayışoğlu
İYİ Parti 
1- İsmail Tatlıoğlu

BURSA 2. Bölge
AK Parti 
1- Efkan Ala
2- Osman Mesten
3- Vildan Yılmaz Gürel
4- Zafer Işık
5- Muhammet Müfit Aydın
6- Atilla Ödünç
MHP
1- Mustafa Hidayet Vahapoğlu
CHP
1- Orhan Sarıbal
2- Yüksel Özkan
İYİ Parti 
1- Ahmet Kamil Erozan

ÇANAKKALE
AK Parti 
1- Bülent Turan
2- Jülide İskenderoğlu
CHP 
1- Muharrem Erkek
2- Özgür Ceylan

ÇANKIRI
AK Parti 
1- Muhammet Emin Akbaşoğlu
2- Salim Çivitcioğlu

ÇORUM
AK Parti 
1- Ahmet Sami Ceylan 
2- Oğuzhan Kaya 
3- Erol Kavuncu
CHP 
1- Tufan Köse

DENİZLİ
AK Parti 
1- Cahit Özkan
2- Şahin Tin
3- Ahmet Yıldız
4- Nilgün Ök
CHP 
1- Gülizar Biçer Karaca
2- Kazım Arslan
3- Haşim Teoman Sancar
İYİ Parti 
1- Yasin Öztürk

DİYARBAKIR
AK Parti 
1- Mehmet Mehdi Eker
2- Ebubekir Bal
3- Oya Eronat
HDP
1- Adnan Selçuk Mızraklı
2- Salihe Aydeniz
3- İmam Taşçıer
4- Remziye Tosun
5- Hişyar Özsoy
6- Semra Güzel
7- Garo Paylan
8- Dersim Dağ
9- Musa Farisoğulları

EDİRNE
AK Parti 
1- Fatma Aksal
CHP
1- Okan Gaytancıoğlu 
2- Erdin Bircan
İYİ Parti 
1- Orhan Çakırlar


ELAZIĞ

AK Parti

1- Metin Bulut
2- Sermin Balık
3- Zülfü Tolga Ağar
4- Zülfü Demirbağ
CHP
1- Gürsel Erol

ERZİNCAN
AK Parti 
1- Süleyman Karaman
2- Burhan Çakır

ERZURUM
AK Parti 
1- Recep Akdağ
2- Zehra Taşkesenlioğlu
3- Selami Altınok
4- İbrahim Aydemir
MHP 
1- Kamil Aydın
İYİ Parti 
1- Muhammet Naci Cinisli

ESKİŞEHİR
AK Parti 
1- Nabi Avcı
2- Harun Karacan
3- Emine Nur Günay
MHP 
1- Metin Nurullah Sazak
CHP
1- Utku Çakırözer
2- Jale Nur Süllü
İYİ Parti 
1- Arslan Kabukcuoğlu

GAZİANTEP
AK Parti 
1- Abdulhamit Gül
2- Ahmet Uzer
3- Mehmet Erdoğan
4- Abdullah Nejat Koçer
5- Derya Bakbak
6- Ali Şahin
7- Müslüm Yüksel
8- Mehmet Sait Kirazoğlu
MHP 
1- Ali Muhittin Taşdoğan
2- Sermet Atay
CHP 
1- Bayram Yılmazkaya
2- İrfan Kaplan
İYİ Parti 
1- İmam Hüseyin Filiz
HDP
1- Mahmut Toğrul

GİRESUN
AK Parti 
1- Cemal Öztürk
2- Kadir Aydın
3- Sabri Öztürk
CHP 
1- Necati Tığlı

GÜMÜŞHANE
AK Parti 
1- Hacı Osman Akgül
2- Cihan Pektaş

HAKKARİ
HDP
1- Leyla Güven
2- Sait Dede
3- Özgür Zeydanoğlu

HATAY
AK Parti 
1- Hacı Bayram Türkoğlu
2- Hüseyin Yayman
3- Abdulkadir Özel
4- Hüseyin Şanverdi
MHP 
1- Lütfi Kaşıkçı
2- İbrahim Gül
CHP
1- Mehmet Güzelmansur
2- Suzan Şahin
3- Serkan Topal
4- İsmet Tokdemir
HDP
1- Barış Atay Mengüllüoğlu

ISPARTA
AK Parti 
1- Süreyya Sadi Bilgiç
2- Recep Özel
3- Mehmet Uğur Gökgöz
İYİ Parti 
1- Aylin Cesur

MERSİN
AK Parti 
1- Lütfi Elvan
2- Ali Cumhur Taşkın
3- Zeynep Gül Yılmaz
4- Hacı Özkan
MHP 
1-Olcay Kılavuz

2-Baki Şimşek

CHP

1- Cengiz Gökçel
2- Alpay Antmen
3- Ali Mahir Başarır
İYİ Parti 
1- Behiç Çelik
2- Zeki Hakan Sıdalı
HDP
1- Fatma Kurtulan
2- Rıdvan Turan

İSTANBUL 1. Bölge
AK Parti 
1- Berat Albayrak
2- Nurettin Canikli
3- Mustafa Ataş
4- Erol Kaya
5- Vedat Demiröz
6- Ravza Kavakcı Kan
7- Osman Boyraz
8- İsmet Uçma
9- Mihrimah Belma Satır
10- Ahmet Berat Çonkar
11- Hulusi Şentürk
12- Müşerref Pervin Tuba Durgut
13- Eyüp Özsoy
14- Serkan Bayram
15- Fatih Süleyman Denizolgun
MHP 
1- Edip Semih Yalçın
2- İzzet Ulvi Yönter
CHP
1- İbrahim Özden Kaboğlu
2- Mehmet Akif Hamzaçebi
3- Gamze Akkuş İlgezdi
4- Onursal Adıgüzel
5- Fethi Açıkel
6- Gürsel Tekin
7- İlhan Kesici
8- Oğuz Kaan Salıcı
9- Mahmut Tanal
10- Saliha Sera Kadıgil Sütlü
11- Hüseyin Emre Bağce
İYİ Parti 
1- Hayrettin Nuhoğlu
2- Ahmet Çelik
3- Yavuz Ağıralioğlu
HDP 
1- Pervin Buldan
2- Musa Piroğlu
3- Erkan Baş
4- Erol Katırcıoğlu

İSTANBUL 2. Bölge
AK Parti 
1- Süleyman Soylu
2- Fatma Betül Sayan Kaya
3- Volkan Bozkır
4- Abdullah Güler
5- Hasan Turan
6- Serap Yaşar
7- Aziz Babuşcu
8- Şirin Ünal
9- Canan Kalsın
10- Ahmet Hamdi Çamlı
11- Markar Eseyan
12- Mustafa Demir
13- İffet Polat
MHP 
1- Celal Adan
2- Cemal Çetin
CHP
1- Kadri Enis Berberoğlu
2- Aykut Erdoğdu
3- Ahmet Ünal Çeviköz
4- Mustafa Sezgin Tanrıkulu
5- Yüksel Mansur Kılınç
6- Yunus Emre
7- Gökan Zeybek
8- Ali Şeker
İYİ Parti 
1- Ümit Özdağ
2- Fatih Mehmet Şeker
HDP 
1- Ahmet Şık
2- Oya Ersoy
3- Hüda Kaya

İSTANBUL 3. Bölge
AK Parti 
1- Numan Kurtulmuş
2- Mehmet Muş
3- Akif Çağatay Kılıç
4- Mehmet Doğan Kubat
5- Tülay Kaynarca
6- Halis Dalkılıç
7- Emine Sare Aydın Yılmaz
8- Nevzat Şatıroğlu
9- Zafer Sırakaya
10- Rümeysa Kadak
11- Ahmet Mücahit Arınç
12- Mustafa Yeneroğlu
13- Erkan Kandemir
14- Şamil Ayrım
15- Alev Dedegil
MHP 
1- Feti Yıldız
2- İsmail Faruk Aksu
3- Arzu Erdem
CHP 
1- Engin Altay
2- Erdoğan Toprak
3- Mehmet Bekaroğlu
4- Zeynel Emre
5- Sibel Özdemir
6- Özgür Karabat
7- Turan Aydoğan
8- Emine Gülizar Emecan
9- Nazır Cihangir İslam
İYİ Parti 
1- Abdul Ahat Andican
2- Ümit Beyaz
3- Hayati Arkaz
HDP
1- Zeynel Özen
2- Dilşat Canbaz Kaya
3- Hakkı Saruhan Oluç
4- Ali Kenanoğlu
5- Züleyha Gülüm

İZMİR 1. Bölge
AK Parti 
1- Binali Yıldırım
2- Mahmut Atilla Kaya
3- Ceyda Bölünmez Çankırı
4- Cemal Bekle
MHP 
1- Hasan Kalyoncu
CHP 
1- Ahmet Tuncay Özkan
2- Murat Bakan
3- Özcan Purçu
4- Kani Beko
5- Mehmet Ali Çelebi
6- Tacettin Bayır
7- Ednan Arslan
İYİ Parti 
1- Dursun Müsavat Dervişoğlu
HDP
1- Serpil Kemalbay Pekgözegü

İZMİR 2. Bölge
AK Parti 
1- Hamza Dağ
2- Fehmi Alpay Özalan
3- Necip Nasır
4- Yaşar Kırkpınar
MHP 
1- Tamer Osmanağaoğlu
CHP
1- Kemal Kılıçdaroğlu 
2- Selin Sayek Böke 
3- Kamil Okyay Sındır 
4- Atila Sertel 
5- Sevda Erdan Kılıç 
6- Mahir Polat 
7- Bedri Serter
İYİ Parti 
1- Aytun Çıray
HDP
1- Murat Çepni

KARS
AK Parti 
1- Ahmet Arslan
2- Yunus Kılıç
HDP 
1- Ayhan Bilgen

KASTAMONU
AK Parti 
1- Hakkı Köylü
2- Metin Çelik
CHP 
1- Hasan Baltacı

KAYSERİ
AK Parti 
1- Mehmet Özhaseki
2- Mustafa Elitaş
3- Taner Yıldız
4- İsmail Emrah Karayel
5- İsmail Tamer
6- Hülya Nergis
MHP
1- İsmail Özdemir
2- Mustafa Baki Ersoy
CHP
1- Çetin Arık
İYİ Parti 
1- Dursun Ataş

KIRKLARELİ
AK Parti 
1- Selahattin Minsolmaz
CHP 
1- Türabi Kayan
2- Vecdi Gündoğdu

KIRŞEHİR
AK Parti 
1- Mustafa Kendirli
CHP 
1- Metin İlhan

KOCAELİ
AK Parti 
1- Fikri Işık
2- İlyas Şeker
3- Radiye Sezer Katırcıoğlu
4- Mehmet Akif Yılmaz
5- Sami Çakır
6- Cemil Yaman
7- Emine Zeybek
MHP 
1- Saffet Sancaklı
CHP 
1- Fatma Kaplan Hürriyet
2- Haydar Akar
3- Tahsin Tarhan
İYİ Parti 
1- Lütfü Türkkan
HDP
1- Ömer Faruk Gergerlioğlu

KONYA
AK Parti 
1- Ahmet Sorgun
2- Tahir Akyürek
3- Orhan Erdem
4- Leyla Şahin Usta
5- Ziya Altunyaldız
6- Hacı Ahmet Özdemir
7- Gülay Samancı
8- Abdullah Ağralı
9- Selman Özboyacı
10- Halil Etyemez
MHP
1- Mustafa Kalaycı
2- Esin Kara
CHP
1- Abdullatif Şener
2- Abdulkadir Karaduman
İYİ Parti 
1- Fahrettin Yokuş

KÜTAHYA
AK Parti 
1- Ahmet Tan
2- İshak Gazel
3- Ceyda Çetin Erenler
MHP 
1- Ahmet Erbaş
CHP 
1- Ali Fazıl Kasap

MALATYA
AK Parti 
1- Bülent Tüfenkci
2- Öznur Çalık
3- Ahmet Çakır
4- Hakan Kahtalı
MHP
1- Mehmet Celal Fendoğlu
CHP 
1- Veli Ağbaba

MANİSA
AK Parti 
1- Murat Baybatur
2- Uğur Aydemir
3- İsmail Bilen
4- Semra Kaplan Kıvırcık
5- Mehmet Ali Özkan
MHP 
1- Erkan Akçay
CHP
1- Özgür Özel 
2- Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu 
3- Bekir Başevirgen
İYİ Parti 
1- Tamer Akkal

KAHRAMANMARAŞ
AK Parti 
1- Mahir Ünal
2- Ahmet Özdemir
3- Celalettin Güvenç
4- İmran Kılıç
5- Mehmet Cihat Sezal
6- Habibe Öçal
MHP 
1- Sefer Aycan
İYİ Parti 
1- Faruk Atlı

MARDİN
AK Parti 
1- Şeyhmus Dinçel
2- Cengiz Demirkaya
HDP 
1- Mithat Sancar
2- Pero Dundar
3- Tuma Çelik
4- Ebrü Günay

MUĞLA
AK Parti 
1- Mehmet Yavuz Demir
2- Yelda Erol Gökcan
CHP
1- Mürsel Alban
2- Suat Özcan
3- Burak Erbay
4- Süleyman Girgin
İYİ Parti 
1- Metin Ergun

MUŞ
AK Parti 
1- Mehmet Emin Şimşek
2- Abdulselam Er
HDP 
1- Gülüstan Kılıç Koçyiğit
2- Mensur Işık

NEVŞEHİR
AK Parti 
1- Mustafa Açıkgöz
2- Yücel Menekşe
CHP 
1- Faruk Sarıaslan

NİĞDE
AK Parti 
1- Yavuz Ergun
2- Selim Gültekin
CHP 
1- Ömer Fethi Gürer

ORDU
AK Parti 
1- Şenel Yediyıldız
2- Ergün Taşcı
3- Metin Gündoğdu
MHP
1- Cemal Enginyurt
CHP
1- Seyit Torun
2- Mustafa Adıgüzel

RİZE
AK Parti 
1- Hayati Yazıcı
2- Osman Aşkın Bak
3- Muhammed Avcı

SAKARYA
AK Parti 
1- Ali İhsan Yavuz
2- Recep Uncuoğlu
3- Kenan Sofuoğlu
4- Çiğdem Erdoğan Atabek
MHP
1- Muhammed Levent Bülbül
CHP 
1- Engin Özkoç
İYİ Parti 
1- Ümit Dikbayır

SAMSUN
AK Parti 
1- Ahmet Demircan
2- Yusuf Ziya Yılmaz
3- Çiğdem Karaaslan
4- Fuat Köktaş
5- Orhan Kırcalı
MHP
1- Erhan Usta
CHP
1- Kemal Zeybek
2- Neslihan Hancıoğlu
İYİ Parti 
1- Bedri Yaşar

SİİRT
AK Parti 
1- Osman Ören
HDP
1- Meral Danış Beştaş
2- Sıdık Taş

SİNOP
AK Parti 
1- Nazım Maviş
CHP 
1- Barış Karadeniz

SİVAS
AK Parti 
1- İsmet Yılmaz
2- Mehmet Habib Soluk
3- Semiha Ekinci
MHP 
1- Ahmet Özyürek
CHP 
1- Ulaş Karasu

TEKİRDAĞ
AK Parti 
1- Mustafa Şentop
2- Mustafa Yel
3- Çiğdem Koncagül
CHP 
1- Faik Öztrak
2- İlhami Özcan Aygun
3- Candan Yüceer
İYİ Parti 
1- Enez Kaplan

TOKAT
AK Parti 
1- Yusuf Beyazıt
2- Mustafa Arslan
3- Özlem Zengin
MHP 
1- Yücel Bulut
CHP
1- Kadim Durmaz

TRABZON
Ak Parti 
1- Muhammet Balta
2- Adnan Günnar
3- Bahar Ayvazoğlu
4- Salih Cora
CHP
1- Ahmet Kaya
İYİ Parti 
1- Hüseyin Örs

TUNCELİ
CHP
1- Polat Şaroğlu
HDP
1- Alican Önlü

ŞANLIURFA
AK Parti 
1- Ahmet Eşref Fakıbaba
2- Mehmet Kasım Gülpınar
3- Halil Özcan
4- Zemzem Gülender Açanal
5- Mehmet Ali Cevheri
6- İbrahim Halil Yıldız 
7- Halil Özşavlı
8- Ahmet Akay
MHP
1- İbrahim Özyavuz
CHP
1- Aziz Aydınlık
HDP
1- Nimetullah Erdoğmuş
2- Ayşe Sürücü
3- Nusrettin Maçin
4- Ömer Öcalan

UŞAK
AK Parti 
1- Mehmet Altay
2- İsmail Güneş
CHP
1- Özkan Yalım

VAN
AK Parti 
1- Osman Nuri Gülaçar
2- İrfan Kartal
3- Abdulahat Arvas
HDP 
1- Sezai Temelli
2- Bedia Özgökçe Ertan
3- Murat Sarısaç
4- Muazzez Orhan
5- Tayip Temel

YOZGAT
AK Parti 
1- Bekir Bozdağ
2- Yusuf Başer
MHP 
1- İbrahim Ethem Sadef
CHP
1- Ali Keven

ZONGULDAK
AK Parti 
1- Polat Türkmen 
2- Ahmet Çolakoğlu 
3- Hamdi Uçar
CHP 
1- Ünal Demirtaş
2- Deniz Yavuzyılmaz

AKSARAY
AK Parti 
1- İlknur İnceöz
2- Cengiz Aydoğdu
MHP
1- Ramazan Kaşlı
İYİ Parti 
1- Ayhan Erel

BAYBURT
AK Parti 
1- Fetani Battal

KARAMAN
AK Parti 
1- Recep Şeker
2- Selman Oğuzhan Eser
CHP
1- İsmail Atakan Ünver

KIRIKKALE
AK Parti 
1- Ramazan Can
MHP 
1- Halil Öztürk
CHP
1- Ahmet Önal

BATMAN
AK Parti 
1- Ziver Özdemir
HDP
1- Feleknas Uca
2- Necdet İpekyüz
3- Ayşe Acar Başaran
4- Mehmet Ruştu Tiryaki

ŞIRNAK
AK Parti 
1- Rizgin Birlik
HDP 
1- Hasan Özgüneş
2- Nuran İmir
3- Hüseyin Kaçmaz

BARTIN
AK Parti 
1- Yılmaz Tunç
CHP 
1- Aysu Bankoğlu

ARDAHAN
AK Parti 
1- Orhan Atalay
CHP 
1- Öztürk Yılmaz

IĞDIR
MHP 
1- Yaşar Karadağ
HDP 
1- Habip Eksik

YALOVA
AK Parti 
1- Ahmet Büyükgümüş
2- Meliha Akyol
CHP 
1- Özcan Özel

KARABÜK
AK Parti 
1- Cumhur Ünal
2- Niyazi Güneş
CHP 
1- Hüseyin Avni Aksoy

KİLİS
AK Parti 
1- Mustafa Hilmi Dülger
2- Ahmet Salih Dal

OSMANİYE
AK Parti 
1- Mücahit Durmuşoğlu
2- İsmail Kaya
MHP 
1- Devlet Bahçeli
CHP 
1- Baha Ünlü

DÜZCE
AK Parti 
1- Fahri Çakır
2- Ayşe Keşir
MHP 
1- Ümit Yılmaz

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SİYASET HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
Emine Erdoğan: Çocuk işçiliğiyle hep birlikte mücadele etmeliyiz Emine Erdoğan: Çocuk işçiliğiyle hep birlikte mücadele etmeliyiz Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, çocuk işçiliğiyle müca..
Minibüs şarampole uçtu Minibüs şarampole uçtu Hatay'ın Altınözü ilçesinde lastiği patlayan minibüs şarampole uçtu. Kazada 12 k..
TSK nefes aldırmıyor! Kandil'e bomba yağdı... TSK nefes aldırmıyor! Kandil'e bomba yağdı... Türk Silahlı Kuvvetlerince (TSK) Irak'ın kuzeyindeki Kandil ve Metina bölgeleri..
Uzaklaştırması olan koca, eşini durakta servis beklerken öldürdü Uzaklaştırması olan koca, eşini durakta servis beklerken öldürdü Çanakkale'de, hakkında uzaklaştırma kararı olan Fuat Şen (31), boşanma aşamasınd..
  SİYASET HABERLERİ
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu'ndan flaş Kaşıkçı açıklaması Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu'ndan flaş Kaşıkçı açıklaması Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ABD'de açıklama yaptı. Pompeo ile görüşme sonr..
Bahçeli'den kritik zirve ile ilgili flaş açıklama Bahçeli'den kritik zirve ile ilgili flaş açıklama Partisinin Meclis grup toplantısında açıklamalarda bulunan Milliyetçi Hareket Pa..
Kılıçdaroğlu akademisyenlerin gözaltına alınmasını eleştirdi! Kılıçdaroğlu akademisyenlerin gözaltına alınmasını eleştirdi! CHP lideri Kılıçdaroğlu, Osman Kavala'nın tutuklu bulunduğu soruşturma kapsamınd..
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: Hartum'da bir Türk bankası şube açacak Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: Hartum'da bir Türk bankası şube açacak Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, "Afrika Boynuzu'nda son dönemde yaşanan ge..
  DÜNYA HABERLERİ HABERLERİ
Makedonya ve Macaristan arasında savaş çıkartacak onay Makedonya ve Macaristan arasında savaş çıkartacak onay Eski Makedonya Başbakanı Nikola Gruevski, Macaristan'ın siyasi iltica başvurusun..
Danimarka'da Türk genci kitabını tanıttıktan sonra sokak ortasında öldürüldü Danimarka'da Türk genci kitabını tanıttıktan sonra sokak ortasında öldürüldü Danimarka’daki organize suç örgütleri hakkında bir kitap yazan eski rocker çetes..
Trump'tan itiraf gibi açıklama! Kaşıkçı cinayetinde Prens Selman... Trump'tan itiraf gibi açıklama! Kaşıkçı cinayetinde Prens Selman... ABD Başkanı Donald Trump, Amerikan istihbaratının gazeteci Cemal Kaşıkçı cinaye..
İngiltere'den Kaşıkçı açıklaması İngiltere'den Kaşıkçı açıklaması İngiltere'nin, Avrupa Birliği (AB) üyesi ortakları ile Suudi gazeteci Cemal Kaş..
  EKONOMİ HABERLERİ
Bakan Albayrak talimat verdi! Harekete geçildi Bakan Albayrak talimat verdi! Harekete geçildi Soğan fiyatlarına ilişkin spekülatif hareketlerin oluşması üzerine Çorum'un Ala..
Soğanı fiyat artırmak için depoya hapsettiler Soğanı fiyat artırmak için depoya hapsettiler Ticaret Bakanlığı ekipleri fiyatı son zamanlarda ikiye katlanan soğandaki fiyat ..
Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak: Çok daha kararlı politikaları hayata geçireceğiz Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak: Çok daha kararlı politikaları hayata geçireceğiz Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, gıda enflasyonuyla mücadelede çok daha k..
Bakan Albayrak müjdeleri sıraladı! KDV ve ÖTV'ye indirim Bakan Albayrak müjdeleri sıraladı! KDV ve ÖTV'ye indirim Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak Vergi Denetim Toplantısı'nda 6 başlıkta K..
  SPOR HABERLERİ
Türkiye İsveç'e 1-0 yenildi Türkiye İsveç'e 1-0 yenildi A Milli Futbol Takımı, UEFA Uluslar B Ligi 2. Grup 4. ve son maçında konuk ettiğ..
Olaylı derbi sonrası ceza yağmuru Olaylı derbi sonrası ceza yağmuru PFDK, olaylı derbi sonrası Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim'e 7 yardımcı..
G.saray'dan İmalı Mesaj G.saray'dan İmalı Mesaj Galatasaray Kulübü, Twitter hesabından, Başkan Mustafa Cengiz ve Teknik Direktör..
Genk Maçı Hazırlıkları Tamamlandı Genk Maçı Hazırlıkları Tamamlandı Beşiktaş, UEFA Avrupa Ligi I Grubu dördüncü haftasında yarın deplasmanda Belçika..
  ERZURUM HABERLERİ
Kız Öğrenci Yurdunda Yangın Paniği Kız Öğrenci Yurdunda Yangın Paniği - Kız öğrenci yurdunda yangın paniğiERZURUM - Erzurum'da kız öğrenci yurdunda si..
Emekli Tuğgeneral Yıldızdan'ın Anne Acısı Emekli Tuğgeneral Yıldızdan'ın Anne Acısı Emekli Tuğgeneral Mehmet Haluk Yıldızdan’ın annesi Hacer Yıldızdan hayatını kayb..
İran Başkonsolos Soltanzaden'den Başkan Bulutlar'a Ziyaret İran Başkonsolos Soltanzaden'den Başkan Bulutlar'a Ziyaret İran İslam Cumhuriyeti Erzurum Başkonsolosu Dr. Sajad Soltanzaden, Palandöken Be..
Bankacı Kardeşlerin Zimmet Davasında Karar Bankacı Kardeşlerin Zimmet Davasında Karar Erzurum'da çalıştığı bankadan zimmetine geçirdiği 3 milyon 175 bin lirayı ödemek..
  Magazin HABERLERİ
Gelin adayı Hanife Gürdal pompa görevlisi oldu Gelin adayı Hanife Gürdal pompa görevlisi oldu İzdivaç programlarının hayatımıza kattığı en renkli isimlerden biri kesinlikle H..
4. Altın Baklava Film Festivali Sona Erdi 4. Altın Baklava Film Festivali Sona Erdi Hasan Kalyoncu Üniversitesi (HKÜ) tarafından düzenlenen 4. Altın Baklava Film Fe..
8. Malatya Uluslararası Film Festivali - Kırmızı Halı Geçişi 8. Malatya Uluslararası Film Festivali - Kırmızı Halı Geçişi 8. Malatya Uluslararası Film Festivali'nde Uzun Metraj Film Yarışması'nda mücade..
4. Kısadan Hisse Kısa Film Günleri 4. Kısadan Hisse Kısa Film Günleri Genç Öncüler Gençlik Hareketi tarafından düzenlenen "4. Kısadan Hisse Kısa Film ..
  İSTANBUL HABERLERİ
Çocuk tacizcisi FETÖ'cü tutuklandı Çocuk tacizcisi FETÖ'cü tutuklandı Çocuk tacizcisi olarak geçtiğimiz Cuma günü ABD'den sınır dışı edilip getirildiğ..
Putin İstanbul'dan ayrıldı Putin İstanbul'dan ayrıldı Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, İstanbul'da katıldığı programın ardından ak..
Bakanlar İstiklal Caddesi’nde yürüyüşe çıktı Bakanlar İstiklal Caddesi’nde yürüyüşe çıktı Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ve Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler B..
FETÖ'nün sözde eyalet imamı yakalandı FETÖ'nün sözde eyalet imamı yakalandı Örgütün "mahrem hizmetler" yapılanmasında sözde "Zeytinburnu ve Güngören eyaletl..
  Profesyonel Hizmetler HABERLERİ
Habere Kolay Ulaşım İçin Doğru Adres Habere Kolay Ulaşım İçin Doğru Adres Günümüzde insanların haberlere ulaşmak için kullandıkları farklı kaynaklar mevcu..
resmi ilanlar
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
HAVA DURUMU
NAMAZ VAKİTLERİ
GÜNLÜK BURÇ
PUAN DURUMU
Takım O G M B A Y P AV
1 Medipol Başakşehir 12 8 1 3 17 5 27 +12
2 Galatasaray 12 7 3 2 22 14 23 +8
3 Kasımpaşa 12 7 4 1 26 19 22 +7
4 Yeni Malatyaspor 12 6 3 3 19 10 21 +9
5 Antalyaspor 12 6 4 2 16 18 20 -2
6 MKE Ankaragücü 12 6 5 1 15 13 19 +2
7 Beşiktaş 12 5 4 3 20 16 18 +4
8 Göztepe 12 6 6 0 15 14 18 +1
9 Atiker Konyaspor 12 4 3 5 17 14 17 +3
10 Trabzonspor 12 4 4 4 19 18 16 +1
11 Sivasspor 12 3 4 5 14 18 14 -4
12 Bursaspor 12 2 3 7 10 11 13 -1
13 Fenerbahçe 12 3 5 4 11 15 13 -4
14 Akhisarspor 12 3 6 3 13 20 12 -7
15 Kayserispor 12 3 6 3 10 17 12 -7
16 Alanyaspor 12 4 8 0 6 18 12 -12
17 BB Erzurumspor 12 2 5 5 10 14 11 -4
18 Çaykur Rizespor 12 1 6 5 13 19 8 -6
Takım O G M B A Y P AV
1 Gençlerbirliği 6 5 0 1 11 1 16
2 Denizlispor 6 4 1 1 14 4 13
3 Ümraniyespor 6 4 1 1 9 4 13
4 Eskişehirspor 6 3 1 2 6 5 11
5 Adana Demirspor 6 3 2 1 10 4 10
6 Giresunspor 6 3 2 1 9 3 10
7 Altınordu 6 3 2 1 11 6 10
8 İstanbulspor 6 3 2 1 12 13 10
9 Adanaspor 6 2 2 2 9 7 8
10 Gazişehir Gaziantep FK 6 2 2 2 7 5 8
11 Boluspor 6 2 2 2 6 5 8
12 Hatayspor 6 2 2 2 5 4 8
13 Altay 6 2 3 1 7 7 7
14 Balıkesirspor Baltok 5 2 2 1 5 6 7
15 Elazığspor 6 2 4 0 9 12 6
16 Osmanlıspor FK 6 2 4 0 2 5 6
17 Afjet Afyonspor 6 1 3 2 9 9 5
18 Kardemir Karabükspor 6 0 5 1 1 13 1
Takım O G M B A Y P AV
1 Tuzlaspor 7 6 0 1 18 1 19
2 Manisa BBSK 6 6 0 0 17 3 18
3 Fatih Karagümrük 7 5 1 1 15 5 16
4 Menemen Belediyespor 7 4 1 2 18 11 14
5 Pendikspor 6 4 0 2 13 6 14
6 Şanlıurfaspor 6 4 0 2 8 4 14
7 Sivas Belediyespor 7 4 2 1 12 9 13
8 Tarsus İdman Yurdu 7 3 2 2 14 13 11
9 Kahramanmaraşspor 7 3 3 1 5 7 10
10 Kırklarelispor 6 2 1 3 8 6 9
11 Darıca Gençlerbirliği 7 2 2 3 7 5 9
12 Etimesgut Belediyespor 6 2 1 3 7 7 9
13 Zonguldak Kömürspor 6 2 2 2 5 6 8
14 Fethiyespor 7 1 2 4 5 9 7
15 Bugsaş Spor 6 2 3 1 6 11 7
16 Konya Anadolu Selçukspor 6 1 2 3 8 11 6
17 Bandırmaspor 6 1 3 2 3 6 5
18 Tokatspor 7 1 5 1 3 11 4
Takım O G M B A Y P AV
1 Şile Yıldızspor 6 5 1 0 16 5 15
2 Silivrispor 6 5 1 0 11 2 15
3 Nevşehir Belediyespor 6 4 0 2 17 7 14
4 Hekimoğlu Trabzon 6 4 0 2 9 4 14
5 Tire 1922 6 3 0 3 10 4 12
6 Karaköprü Belediyespor 6 4 2 0 13 8 12
7 Nazilli Belediyespor 6 3 0 3 10 6 12
8 Ergene Velimeşe 6 3 1 2 8 5 11
9 Kozan Belediyespor 6 3 1 2 8 5 11
10 Artvin Hopaspor 6 2 1 3 6 2 9
11 Yomraspor 6 2 1 3 5 4 9
12 Batman Petrolspor 6 2 1 3 8 8 9
13 Erzin Belediyespor 7 2 3 2 10 8 8
14 Gebzespor 6 1 2 3 5 4 6
15 Büyükçekmece Tepecikspor 6 1 4 1 6 11 4
16 Erbaaspor 6 0 3 3 2 5 3
17 Körfez Spor Kulübü 7 0 6 1 4 17 1
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 23/11/2018 Galatasaray vs Atiker Konyaspor
 24/11/2018 BB Erzurumspor vs Antalyaspor
 24/11/2018 Alanyaspor vs Kayserispor
 24/11/2018 MKE Ankaragücü vs Beşiktaş
 25/11/2018 Sivasspor vs Çaykur Rizespor
 25/11/2018 Akhisarspor vs Bursaspor
 25/11/2018 Kasımpaşa vs Yeni Malatyaspor
 25/11/2018 Trabzonspor vs Fenerbahçe
 26/11/2018 Göztepe vs Medipol Başakşehir
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 23/11/2018 Kardemir Karabükspor vs Balıkesirspor Baltok
 24/11/2018 Hatayspor vs Altay
 24/11/2018 Eskişehirspor vs Ümraniyespor
 24/11/2018 İstanbulspor vs Gençlerbirliği
 25/11/2018 Denizlispor vs Giresunspor
 25/11/2018 Adana Demirspor vs Adanaspor
 25/11/2018 Gazişehir Gaziantep FK vs Boluspor
 25/11/2018 Altınordu vs Afjet Afyonspor
 26/11/2018 Osmanlıspor FK vs Elazığspor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 24/11/2018 Bugsaş Spor vs Kahramanmaraşspor
 25/11/2018 Şanlıurfaspor vs Darıca Gençlerbirliği
 25/11/2018 Bandırmaspor vs Tokatspor
 25/11/2018 Etimesgut Belediyespor vs Fethiyespor
 25/11/2018 Kırklarelispor vs Sivas Belediyespor
 25/11/2018 Konya Anadolu Selçukspor vs Fatih Karagümrük
 25/11/2018 Manisa BBSK vs Tuzlaspor
 25/11/2018 Pendikspor vs Menemen Belediyespor
 25/11/2018 Zonguldak Kömürspor vs Tarsus İdman Yurdu
 25/11/2018 Bandırmaspor - Tokatspor Tokatspor ligde deplasmandaki son 6 maçında hiç kazanamadı  Bandırmaspor yenilmez
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 24/11/2018 Hekimoğlu Trabzon vs Kozan Belediyespor
 24/11/2018 Yomraspor vs Nazilli Belediyespor
 24/11/2018 Büyükçekmece Tepecikspor vs Körfez Spor Kulübü
 25/11/2018 Batman Petrolspor vs Artvin Hopaspor
 25/11/2018 Erbaaspor vs Nevşehir Belediyespor
 25/11/2018 Ergene Velimeşe vs Karaköprü Belediyespor
 25/11/2018 Gebzespor vs Silivrispor
 25/11/2018 Şile Yıldızspor vs Tire 1922
 25/11/2018 Gebzespor - Silivrispor Silivrispor ligde deplasmandaki son 6 maçında hiç kazanamadı  Gebzespor yenilmez
 25/11/2018 Gebzespor - Silivrispor Gebzespor ligdeki son 8 maçında hiç kazanamadı  Silivrispor yenilmez
 25/11/2018 Erbaaspor - Nevşehir Belediyespor Erbaaspor ligde evindeki son 6 maçında hiç kazanamadı  Nevşehir Belediyespor yenilmez
Yukarı