Bugun...

    ATASUN NAKLİYAT İZMİR EV TAŞIMA
  • Firma Yetkilisi: ibrahim şasi
  • Adres: Mehmet Akif Cd. No:23 İnkılap, Mehmet Akif Cd. No:23, 35380 Buca OSB/Buca/İzmir, Türkiye
  • Telefon: 02324528288
  • Fax: 2324528288
  • GSM: 05327652521
  • Web: http://www.atasunnakliyat.com.tr/
  • E-Mail: info@atasunnakliyat.com.tr
  • İl / İlçe: İzmir / buca

FİRMA HAKKINDA


ATASUN EVDEN EVE NAKLİYAT

rnrn

İzmir Atasun Ev Taşıma Şirketleri içinde sizde en iyi olan taşıma firması ile sigortalı ve asansörlü ev taşıma hizmeti alırsınız. İzmir evden eve nakliyat firmaları arasında en iyi olan taşıma firmamız ile sizde taşının.

rnrn

 

rnrn

Evden Eve Nakliyat Hizmeti Almak İçin En Doğru Adres

rnrn

Atasun nakliyat Firma olarak sizlere nakliyat hizmeti vermekten ve bu hizmeti verirken sizlerden hep memnuniyet içerikli sözler duymaktan dolayı mutluyuz. Size taşıma ve nakliye alanında en kaliteli hizmeti verebilmek her daim 7 gün 24 saat hizmet sınırlarını zorlamaktayız. 

rnrn

Bu devirde çok sayıda firma olmasına rağmen, ATASUN nakliyat iyiler arasında olmayı bırakmadı.En iyi İzmir asansörlü evden eve nakliyat şirketleri olarak bilinmemizin tek nedeni size her zaman daha iyisini sunmak için olmuştur. Alanımız olan taşıma şirketinde son teknoloji asansörleri kullanmamızın ilk sebebi ise taşınma sırasında zamandan tasarruf etmek ve size zaman kaybı yaşatmamak için olmaktadır.

rnrn

İzmir nakliye işlerinizde Sadece asansörlü taşıma hizmeti vermeyen ve özellikle de İzmir sigortalı evden eve nakliyat ile tüm eşyalarınızı sigortalı yapacağız. Eşyalarınız taşınma ve yerleştirme süresi boyunca herhangi bir hasar tespit edilir ise tüm sorumluluğu şirketimiz üstlenecek ve size mali bir kayıp olmasına izin verilmeyecektir. Ayrıca uzun yol taşımacılık da yapan firmamız İzmir şehirler arası ev taşıma firması adı altında size şehir dışı hizmetleri de verilmektedir. Araçlarımız son model olup oldukça geniş olmaktalar. Bu sayede de birçok şehirler arası nakliyat sırasında hiçbir soru yaşamadan hizmetimizi tamamlamış bulunuyoruz.

rnrn

Kurumsal nakliyat şirketleri ile taşınarak, rahat ve huzurlu ev taşıma hizmeti alırsınız. Eğer sizde alanında başarılı ve kurumsal hizmet veren Atasun nakliyat ile taşıma ve nakliyat işlerinizi halletmek isterseniz sizlere de hizmet vermekten onur duyarız. Bizlere ulaşabilmek adına irtibat numaralarımızı aramanız yeterli olacaktır.

rn


VİDEO


https://www.youtube.com/channel/UC70lIPjAl2VorLkUhWwJ2pQ
Bu Firma 1006 defa incelenmiştir.

YUKARI