istanbul escort
HABER AKIŞI

Başbakan Yıldırım dan İzmir e 2.Havalimanı Müjdesi

 Tarih: 26-05-2018 01:58:00  -   Güncelleme: 26-05-2018 18:33:35
  HABER VİDEOSU
Başbakan Yıldırım: Kurdaki dalgalanma birtakım manipülasyonların sonucu
Başbakan Yıldırım, "Kurdaki dalgalanma özellikle seçim öncesi birtakım manipülasyonların sonucudur." dedi.
25.05.2018
Başbakan Binali Yıldırım, kurdaki yükselişle ilgili önemli açıklamalar yaptı. Yıldırım; 'Kurdaki dalgalanma özellikle seçim öncesi birtakım manipülasyonların sonucudur. Kaynağını, nereden geldiğini de biliyoruz ama ne yaparsa yapsınlar, hangi oyunun içine girerse girsinler, içerideki iş birlikçilerine de söylüyorum, başaramayacaksınız. Geçmişte de başaramadınız, şimdi de başaramayacaksınız.' dedi. İzmir Adnan Menderes Havalimanı'na ikinci pist yapılacağını belirten Başbakan Yıldırım ayrıca İzmir Alaçatı'da yapılacak yeni havalimanının adının “Ekrem Pakdemirli Havalimanı” olacağını açıkladı.

AK Parti Genel Başkan Vekili ve Başbakan Binali Yıldırım,  ekonomi üzerinde oyun oynamaya çalışanların bulunduğunu belirterek "Herkes bilsin  ki 2008'de 2009'da başlayan küresel kriz nasıl Türkiye'yi teğet geçtiyse  bugünlerde ABD'de meydana gelen olayların bizim ekonomimizi de etkilediği malum  ancak ekonomimiz sağlam temeller üzerindedir." dedi. 

Yıldırım, Balçova ilçesindeki bir otelde düzenlenen AK Parti İzmir  Milletvekili Aday Tanıtım Toplantısı'nda yaptığı konuşmada, "Güçlü Meclis, güçlü  hükümet, güçlü Türkiye" sloganıyla yola devam ettiklerini belirtti.

İzmirlilerin "Yaparsa yine AK Parti yapar" diyerek 24 Haziran sabahını  iple çektiğini hissettiğini aktaran Yıldırım, "Yüreğinizdeki coşku hep böyle  olsun, hiç eksilmesin değerli kardeşlerim. İzmir Ege'nin incisi Türkiye'nin  gözbebeğidir. İzmir'i ihmal eden Türkiye'yi ihmal etmiş olur." dedi.

Yıldırım, İzmir'i Türkiye'nin kalkınmasının öncüsü bir şehir olarak  gördüklerini ve buna göre çalıştıklarını vurgulayarak, İzmir'in hak ettiği yerde  olmadığını ama mutlaka hak ettiği yere geleceğini dile getirdi.

"Biliyorsunuz bizim sloganımız 'Durmak yok' durursak sadece sözümüzde  dururuz." ifadesini kullanan Yıldırım, "Biz buralara, bugünlere boş vaatlerle  gelmedik. Hayal tacirliği ile gelmedik. Biz buraya samimiyetle çalışarak,  üreterek milletimizin gönlüne girerek geldik. Aziz milletimizin değerli İzmirli  hemşehrilerimizin bugüne kadar başını öne eğdirmedik, yüzünü kara çıkarmadık,  bundan sonra da çıkarmayacağız." dedi.

Yıldırım, AK Parti İzmir adaylarının genç, dinamik olduğunu, bu ekiple  İzmir'i şaha kaldırmayı hedeflediklerini aktararak, İzmir'in sorunlarını takip  edecek, çözüm için çalışacak, şehrine sevdalı bir ekiple çalışacaklarını söyledi.

"Biz hiçbir namerdin önünde eğilmeyiz sadece Rabbimizin önünde  eğiliriz." diyen Yıldırım, şöyle devam etti:

"Her zaman söylüyoruz AK Parti'nin kaderi Türkiye'nin kaderidir. AK  Parti, adaleti, kalkınmayı, özgürlüğü, huzuru, kardeşliği vazgeçilmez değerler  kabul eden bir partidir. İşte bu nedenden dolayı yüce milletimiz 16 yıldır  Türkiye'yi yönetme sorumluluğunu AK Parti'ye vermektedir. Hamdolsun milletimiz  bize hep destek oldu. Bizler de Cumhurbaşkanımızın liderliğinde 16 yılı hizmetle,  projeyle, gayretle dolu dolu geçirdik. Dünyada örneği çok az görülen bir başarı  öyküsünü hep birlikte yazdık. Hem halkımızın güvenini kazandık hem de ülkede  ekonomik, siyasi istikrarı sağlayarak bu başarılara ulaştık. Dağ gibi sorunları  dağ gibi hizmetlere dönüştürdük. Sorunlarımızı torunlara havale etmedik. Aziz  milletimize tutamayacağımız hiçbir sözü vermedik, verdiğimiz sözlerin hepsini de  yerine getirdik. Sizlere karşı, vatandaşlarımıza karşı sorumlu olduğumuz  İzmirlilere karşı her zaman dürüst ve samimi olduk."

Ekonomik gelişmeler

 AK Parti iktidarında milletin "olmaz denilenlerin olduğuna" bizzat  şahit olduğunu vurgulayan Yıldırım, geleceğe her zamankinden daha heyecanla,  umutla baktıklarını belirtti.

Yıldırım, terör eylemlerine, darbe teşebbüslerine, vesayet odaklarına,  finansal saldırılara rağmen 2023 yılına Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün hedef  gösterdiği 100. yıl hedeflerine emin adımlarla yürüdüklerinin altını çizerek,  şöyle devam etti:

"Arkamızda milletimizin ve İzmir'in desteğini hissediyoruz. Bu başarı  sizlerin başarısıdır, bu başarı Türkiye'nin başarısı. Merkez Bankamız, Ekonomi  Koordinasyon Kurulumuz, ilgili bakanlıklarımız çalışmalarını uyum içinde  sürdürüyor. Bugünlerde Türkiye ekonomisi üzerinde ne yazık ki bazı dedikodular,  yalan yanlış hesaplarla iddialarla vatandaşlarımızın kafasını karıştırmaya  çalışıyorlar. Ekonomimiz üzerinde oyun oynamaya çalışanların değirmenine su  taşıyanlar var ama şunu herkes bilsin ki 2008'de 2009'da başlayan küresel kriz  nasıl Türkiye'yi teğet geçtiyse bugünlerde ABD'de meydana gelen olayların bizim  ekonomimizi de etkilediği malum ancak ekonomimiz sağlam temeller üzerindedir.  Dolayısıyla bu krizler bizim alışık olduğumuz krizlerdir.

Kurdaki dalgalanma özellikle seçim öncesi birtakım manipülasyonların  sonucudur. Kaynağını, nereden geldiğini de biliyoruz ama ne yaparsa yapsınlar  hangi oyunun içine girerse girsinler, içerideki işbirlikçilerine de söylüyorum,  başaramayacaksınız, geçmişte de başaramadınız şimdi de başaramayacaksınız.  Hükümetimiz aldığı tedbirlerle uygulamaya koyduğu yasalarla reformlarla Türkiye  büyüme yönünde, kalkınma yönünde emin adımlarla yürümeye devam ediyor. İnşallah  sanayide, ihracatta, turizmde rekorlar kırmaya devam ediyoruz."

Yıldırım, yılın ilk 4 ayında Türkiye'yi ziyaret eden yabancı misafir  sayısının geçen seneye göre yüzde 50 artarak 8 milyona ulaştığı bilgisini verdi.

AK Parti Genel Başkan Vekili ve Başbakan Binali Yıldırım,  "Türkiye'de ekonomi iyiye gitmiyorsa, neden bilinen bankalardan birine 3 milyar  200 milyon dolar ödeyerek birisi geliyor, yatırım yapıyor? Küresel yatırımcı  nereye gideceğini, nereye yatırım yapacağını çok iyi bilir. Türkiye gerek yerli  gerek küresel yatırımacılar için cazibe merkezi ve güvenli liman olmaya devam  ediyor." dedi. 

Yıldırım, partisinin bir otelde düzenlenen İzmir Milletvekilleri Aday  Tanıtım Toplantısı'nda yaptığı konuşmada, Türkiye'ye gelen turist sayısının geçen  seneye göre yüzde 50 artarak 8 milyona ulaştığını, yıl sonu itibarıyla 40 milyon  kişinin Türkiye'de ağırlanacağını söyledi.

Güven ve istikrarın adının Türkiye olduğunu vurgulayan Yıldırım,  şunları belirtti:

"Efendim Türkiye'de ekonomi iyiye gitmiyormuş. Soruyorum kardeşim,  Türkiye'de ekonomi iyiye gitmiyorsa neden bilinen bankalardan birine 3 milyar 200  milyon dolar ödeyerek birisi geliyor, yatırım yapıyor? Küresel yatırımcı nereye  gideceğini, nereye yatırım yapacağını çok iyi bilir. Türkiye gerek yerli gerek  küresel yatırımacılar için cazibe merkezi ve güvenli liman olmaya devam ediyor."

Yıldırım, dünyada son 10 yılda yapılan 10 mega projenin olduğunu,  bunlardan 6'sının Türkiye'de gerçekleştirildiğini, dünyanın en büyük havalimanını  Türkiye'nin yaptığını anlattı.

İzmir-İstanbul otoyolunun gelecek sene bitmesiyle iki şehir arasındaki  mesafenin 2 saat 50 dakikaya ineceğini dile getiren Yıldırım, yapımı biten  Sabuncubeli Tüneli'nin de tamamlanacağını ve Manisa ile İzmir'in birleşeceğini  kaydetti.

Türkiye'nin dünyanın 17'nci, Avrupa'nın 6. büyük ekonomisi olduğunun  altını çizen Yıldırım, şöyle devam etti:

"Geçtiğimiz sene dünyada büyümede bir numara olduk. Dünya büyümesinde  bir numara olan bir ülke üzerinde oynanan küçük oyunlar asla sonuç vermez. Bu  büyüme oranıyla hem G20 içerisinde bir numara olduk hem de OECD de aynı şekilde.  16 yıl içinde Türkiye her yıl ortalama 5,8 oranında büyüdü. 2002'de 36 milyar  olan ihracatımız geçen sene 157 milyarı aştı. Nisan ayı sonunda, yıl sonu  ihracatımız 160 milyar doları geçiyor. Bütün bunları yaparken, bir taraftan  ülkemizin altyapısını güçlendiriyoruz, ülke olarak eksiklerimizi gideriyoruz ve  çağımıza damga vuracak projeleri hayata geçiriyoruz."

Yıldırım, bu yıl devlet ve özel sektör yatırımlarının  1 trilyon  lirayı aştığını belirterek, "Bu rakam 2002 yılına göre 4 kat artışı ifade ediyor.  Dün Cumhurbaşkanımızın seçim beyannamemizde ifade ettiği gibi her zaman yatırım  yapanın, üretenin yanında yer aldık, almaya devam edeceğiz. Türkiye için  çalışanın, üretenin başımız üzerinde yeri var." dedi.

Türkiye ekonomisinin lokomotif şehirlerinden İzmir'in emeğin, alın  terinin, akıl terinin kenti olduğunu dile getiren Yıldırım, "İzmir'i her alanda  geliştirmek, kalkındırmak için gece gündüz çalıştık, çalışmaya devam edeceğiz."  dedi.

Yıldırım, İzmir'de eğitim imkanlarının artması için 9 bin 500 derslik  yapıldığını, inşaatı Bayraklı'da devam eden şehir hastanesinin yanında sağlık  alanında birçok merkez inşa edildiğini söyledi.

İzmir'e 15 yılda 15 bin 300 konut yapıldığını, 2 bin 724'ünün de  inşasının sürdüğünü aktaran Yıldırım, Karabağlar'da kentsel dönüşüm projesini  başlattıklarını belirtti.

Yıldırım, son 15 yılda 400 kilometre bölünmüş yolun üzerine 425  kilometre bölünmüş yol daha  yaptıklarını belirterek, "Sabuncubeli Tünelini de  inşallah Haziran'ın 10'unda açmış olacağız." dedi.

İzmir-Ankara arasındaki yüksek hızlı tren inşaatında Uşak'a kadar  gelindiğini söyleyen Başbakan Yıldırım, İzmir'le Ankara arasındaki tren  mesafesinin 14 saatten 3,5 saate düşeceğini ifade etti.

İzmir'deki stat inşaatları

Yıldırım, spor alanında İzmir'i ihmal etmediklerini belirterek,  sözlerini şöyle sürdürdü:

"Alsancak Stadı'na başladık, yapılıyor. Göztepe Stadı'na başladık  yapılıyor ama Karşıyaka'ya başladık 'istemezükçüler' karşımıza çıktı ve onlar  yüzünden Karşıyaka Stadı'nda ilerleme sağlayamadık. Alpay'ı getirdik, İzmir'in  çocuğu olarak, dünyada bizi gururla temsil etmiş bir futbolcu olarak bundan sonra  bu projeleri Alpay takip edecek, Altaylı Alpay."

Alaçatı'ya Ekrem Pakdemirli Havalimanı

EKREM PAKDEMİRLİ KİMDİR?

1939 yılında İzmir’de doğan Ekrem Pakdemirli, ODTÜ Makine Mühendisliği Bölümü’nü bitirdi. ODTÜ Teorik fizik bölümünde asistan, bir yıl sonra da Makine bölümünde öğretim görevlisi oldu. Daha sonra 1967 Ağustos ayında Imperial College'de (University of London) doktorasını tamamladı. ODTÜ de öğretim üyeliği yaptı. Devlet Planlama Teşkilatı'nda grup başkanlığı ve Müsteşar Yardımcılığı, Dokuz Eylül Üniversitesi Rektör Yardımcılığı, Hazine ve Dış Ticaret Müsteşarlığı, Başbakanlık Baş Danışmanlığı ve Merkez Büyükelçiliği görevlerinde bulundu.

XVIII., XIX., XX. ve XXI. dönemlerde Manisa Milletvekili olarak, Ulaştırma Bakanlığı, Maliye ve Gümrük Bakanlığı, Devlet Bakanlığı ve Başbakan Yardımcılığı yaptı.

2003 yılından itibaren Bilkent, Başkent ve İstanbul Ticaret üniversitelerinde öğretim üyesi olarak görev yaptı.  Akbank yönetim kurulu üyeliği, Vestel Elektronik A.Ş. Vestel Beyaz Eşya A.Ş adlı özel şirkette Yönetim Kurulu Başkanvekilliği, BİM Birleşik Mağazalar A.Ş. adlı ticari şirkette Yönetim Kurulu Üyeliği ve Çevresel Kimya San. ve Tic. Ltd. Şti. firmasında Yönetim Kurulu Başkanlığı görevlerinde bulundu.

Yıldırım, İzmir Adnan Menderes Havalimanı'nın artık yetmediğini,  buranın apronlarını büyüteceklerini ve park sayısını 37'den 60'a çıkaracaklarını  bildirerek, "İkinci pist için fizibilite çalışmalarını başlatıyoruz. 'Alaçatı'ya  yeni bir havalimanı yapacağız.' dedik, ihalesini yaptık, çalışmalar başlıyor ve 2  yıl içinde Alaçatı Havalimanı'nı açıyoruz, adını da koyduk, Ekrem Pakdemirli  Havalimanı." dedi.

Yıldırım, özel sektörün İzmir'e iki büyük yatırım yaptığını, bunların  Aliağa'da üretilecek ve 2019'da hizmete açılacak rüzgar türbini ile Aliağa'da  savunma sanayisini desteklemek amacıyla yapılacak makine imalatı olduğunu  söyledi.

Yıldırım, bu yatırım tutarının 1,8 milyar lira olduğunu vurgulayarak,  şunları dile getirdi:

"Binlerce kardeşimize iş, aş imkanı vereceğiz. Bu proje geçenlerde  onayladığımız özel teşvik verilen 23 projeden bir tanesi. Amacımız İzmir'de  gençlerimize daha fazla iş sahası bulmak ve İzmir'in kalkınmasına katkı sağlamak.  Türkiye önemli bir kararın arefesindedir, tarihi bir kavşağı dönmeye  hazırlanıyor. 24 Haziran seçimleri Cumhuriyet tarihimiz için çok ama çok önemli  bir değişim, dönüşüm seçimi olacak. Seçimlerde ilk defa Cumhurbaşkanlığı Hükümet  Sistemi'nin getirdiği seçimi yapacağız. Hem cumhurbaşkanımızı hem güçlü Meclisi  oluşturan seçimleri bir arada yapacağız. Daha istikrarlı daha güçlü daha adil bir  Türkiye hedefimizi inşallah 2023'e, 2053'e giderken inşa etmenin başlangıcını  yapıyoruz."

AK Parti'ye aday adaylığı başvurusu yapanların hepsinin üstün  vasıflara sahip olduğunu kaydeden Yıldırım, bu nedenle aday belirleme sürecinde  çok titiz çalıştıklarını söyledi.

Etkinlikten notlar

Milletvekili aday tanıtım toplantısında, 24 Haziran'da İzmir'den aday  olarak belirlenenlerin öz geçmişleri tek tek okundu, barkovizyondan gösterildi.  Başbakan Yıldırım, adaylarla tokalaşarak, fotoğraf çektirdi.

Başbakan Yıldırım'ın konuşmasının ardından salona bu yıl kazandıkları  kupa ile gelen Altaylı futbolcular, sahneye çıkarak Başbakan'a Altay atkısı taktı  ve kendisiyle hatıra fotoğrafı çektirdi.

Etkinliğin yapıldığı salona, ölüm yıldönümü olan şair-yazar Necip  Fazıl Kısakürek'in üzerinde fotoğrafı bulunan ve "Bizdeki muhalefet iktidarın  değişmesi için vatanın düşmesine bile razıdır" sözünün yazdığı bir afişin  asıldığı görüldü.

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
Şanlıurfa merkezli 36 ilde dev operasyon Şanlıurfa merkezli 36 ilde dev operasyon Şanlıurfa merkezli 36 ilde oto hırsızlarına yönelik düzenlenen operasyonda, moto..
Köylü Kadınlar Sahnede Buluştu Köylü Kadınlar Sahnede Buluştu Muğla'nın Menteşe ilçesi Yaraş Mahallesi'nde tiyatro topluluğu kuran kadınlar, "..
Malatya'da Yolcu Midibüsü Yandı Malatya'da Yolcu Midibüsü Yandı Malatya'da seyir halindeyken yanan yolcu midibüsü, itfaiye ekiplerince söndürüld..
Türkiye'nin Balkanlar Politikası ve Ytb Paneli Türkiye'nin Balkanlar Politikası ve Ytb Paneli Makedonya'nın başkenti Üsküp'te Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığ..
  SİYASET HABERLERİ
Bakan Pakdemirli, Almanya'da Türk İşadamları ile Bir Araya Geldi- Bakan Pakdemirli, Almanya'da Türk İşadamları ile Bir Araya Geldi- - Bakan Pakdemirli, Almanya'da Türk işadamları ile bir araya geldi Tarım ve Orma..
Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu Köln'de Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu Köln'de GENÇLİK ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Almanya'nın Köln kentinde bulu..
Bakan Kasapoğlu Almanya'daki Türk Öğrencilerle Buluştu Bakan Kasapoğlu Almanya'daki Türk Öğrencilerle Buluştu Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, "Spor, bütün kötülüklerin panz..
CHP Kuşadası İlçe Başkanı ve Yönetimi Görevden Alındı CHP Kuşadası İlçe Başkanı ve Yönetimi Görevden Alındı CHP Kuşadası İlçe Başkanı Ahmet Ekmekçi ve yönetimi, CHP İl Yönetim Kurulu karar..
  DÜNYA HABERLERİ HABERLERİ
Gürcistan'da 20 Ocak Şehitleri Anıldı Gürcistan'da 20 Ocak Şehitleri Anıldı TİFLİS - Gürcistan'ın başkenti Tiflis'te, Sovyet ordusunun 20 Ocak 1990'da Bakü'..
BM Genel Sekreteri Guterres'ten Türkiye Açıklaması BM Genel Sekreteri Guterres'ten Türkiye Açıklaması Birleşmiş Milletler (BM) Genel Sekreteri Antonio Guterres, Suriye meselesi ve Ce..
Şeria Nehrinde Ortodoks Hristiyanların Vaftizi Şeria Nehrinde Ortodoks Hristiyanların Vaftizi Ortodoks Hristiyanlar, Batı Şeria'nın Eriha kentindeki, İsrail ile Ürdün arasınd..
Trump'tan füze tehdidi Trump'tan füze tehdidi ABD Başkanı Donald Trump, "Düşman güçlerden veya başka güçlerden hata ile bize ..
  EKONOMİ HABERLERİ
Milyonları ilgilendiren tasarı yasalaştı! 7'den 70'e müjde. Milyonları ilgilendiren tasarı yasalaştı! 7'den 70'e müjde. Kirada oturandan ev almak isteyene, emekliden polislere, kabin memurlarına ve ya..
Ziraat Bankası Genel Müdürü Aydın açıkladı Ziraat Bankası Genel Müdürü Aydın açıkladı Türkiye Bankalar Birliği Başkanı ve Ziraat Bankası Genel Müdürü Hüseyin Aydın, S..
Milyonlarca kişiyi ilgilendiriyor... Ekonomide dev adımlar Milyonlarca kişiyi ilgilendiriyor... Ekonomide dev adımlar Kredi kartı borçlarının yapılandırılmasından vergi indirimlerine, istihdamdan KO..
Borcu olanlar dikkat! Bir müjdeli haber daha geldi Borcu olanlar dikkat! Bir müjdeli haber daha geldi Ziraat Bankası'nın kart borcunu kapatma kredisinin Kredili Mevduat Hesabı’nı (KM..
  SPOR HABERLERİ
Galatasaray'a Coşkulu Karşılama Galatasaray'a Coşkulu Karşılama Ziraat Türkiye Kupası karşılaşması için Bolu'ya gelen Galatasaray, taraftarlar t..
Babel Fulham Yolcusu Babel Fulham Yolcusu Beşiktaşlı oyuncu Ryan Babel'in İngiliz ekibi Fulham ile anlaştığı ifade edildi...
Banvit Fener'i Devirdi Banvit Fener'i Devirdi Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi 14. hafta maçında Banvit, Fenerbahçe Beko'yu no..
Fenerbahçe Basına Açık İlk İdmanı Yaptı Fenerbahçe Basına Açık İlk İdmanı Yaptı Fenerbahçe, devre arası hazırlıklarının ilk basına açık antrenmanını yaptı...
  ERZURUM HABERLERİ
İspir'de Karla Mücadele Çalışması İspir'de Karla Mücadele Çalışması Erzurum Büyükşehir Belediyesi ekipleri İspir ilçesinde karla mücadele çalışması ..
Reel Sektör ve Finans Sektörü Diyalog Güçlendirme Toplantısının 12.si Erzurum'da Gerçekleştirildi Reel Sektör ve Finans Sektörü Diyalog Güçlendirme Toplantısının 12.si Erzurum'da Gerçekleştirildi Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve Türkiye Bankalar Birliği (TBB) tara..
Fetö'nün Bölgecisine 7,5 Yıl Hapis Fetö'nün Bölgecisine 7,5 Yıl Hapis ERZURUM 2'nci Ağır Ceza Mahkemesi'nde yargılanan FETÖ/PDY'nin bölgecisi İbrahim ..
Milli Eğitim Müdürü Kaygusuz'dan Yarıyıl Tatili Mesajı Milli Eğitim Müdürü Kaygusuz'dan Yarıyıl Tatili Mesajı Erzurum İl Milli Eğitim Müdürü Salih Kaygusuz, 2018-2019 eğitim öğretim yılı bir..
  MAGAZİN HABERLERİ
Ünlü Oyuncu Esin Gündoğdu, Değişimiyle Ağızları Açık Bıraktı Ünlü Oyuncu Esin Gündoğdu, Değişimiyle Ağızları Açık Bıraktı Yeni Gelin adlı dizide 'Türkmen Hala'yı canlandıran oyuncu Esin Gündoğdu, 10 yea..
Kerimcan Durmaz, Servet Değerindeki Arabasıyla 'Pes' Dedirtti Kerimcan Durmaz, Servet Değerindeki Arabasıyla 'Pes' Dedirtti Sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz'ın servet değerindeki yeni arabası 700 bin..
Sosyal Medya Fenomeni Soyunarak 800 Bin TL Kazandı Sosyal Medya Fenomeni Soyunarak 800 Bin TL Kazandı Sosyal medya fenomeni Valentina Marie isimli kadın internet üzerinden soyunarak ..
Sıla ile Yakalanan Hazer Amani'den Yeni Açıklama! Sıla ile Yakalanan Hazer Amani'den Yeni Açıklama! Ünlü şarkıcı Sıla ile sarmaş dolay görüntülenen Hazer Amani'den olayla ilgili ye..
  İSTANBUL HABERLERİ
Gebze-Halkalı Marmaray Hattı'nda Sistem ve Tren Testleri Yapılacak Gebze-Halkalı Marmaray Hattı'nda Sistem ve Tren Testleri Yapılacak İSTANBUL Büyükşehir Belediyesi'nden yapılan açıklamada, Gebze-Halkalı Marmaray H..
Karne günü sana bir sürprizim var dedi Karne günü sana bir sürprizim var dedi İstanbul Gaziosmanpaşa'da bulunan bir lisenin önünde kavga çıktı. Kız meselesi y..
Anadolu Adalet Sarayı'nda kan donduran olay Anadolu Adalet Sarayı'nda kan donduran olay İstanbul Anadolu Adalet Sarayı'nda tutuklandığını duyan bir kişi intihar etti...
Bakırköy Belediyesine ait Otobüs Amasya da Devrildi 2 kişi hayatını kaybetti, 35 kişi yaralandı. Bakırköy Belediyesine ait Otobüs Amasya da Devrildi 2 kişi hayatını kaybetti, 35 kişi yaralandı. Amasya'da, Bakırköy Belediyesine ait bir otobüsün devrilmesi sonucu 2 kişi hayat..
  Profesyonel Hizmetler HABERLERİ
Habere Kolay Ulaşım İçin Doğru Adres Habere Kolay Ulaşım İçin Doğru Adres Günümüzde insanların haberlere ulaşmak için kullandıkları farklı kaynaklar mevcu..
resmi ilanlar
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
HAVA DURUMU
NAMAZ VAKİTLERİ
GÜNLÜK BURÇ
PUAN DURUMU
Takım O G M B A Y P AV
1 Medipol Başakşehir 17 10 2 5 22 8 35 +14
2 Trabzonspor 17 8 4 5 32 22 29 +10
3 Yeni Malatyaspor 17 8 4 5 26 16 29 +10
4 Kasımpaşa 17 9 6 2 37 28 29 +9
5 Galatasaray 17 8 4 5 30 21 29 +9
6 Antalyaspor 17 8 6 3 19 21 27 -2
7 Beşiktaş 17 7 5 5 28 23 26 +5
8 Atiker Konyaspor 17 6 4 7 23 20 25 +3
9 Sivasspor 17 6 5 6 24 23 24 +1
10 Göztepe 17 7 9 1 18 19 22 -1
11 Bursaspor 17 4 4 9 17 17 21 0
12 MKE Ankaragücü 17 6 9 2 17 26 20 -9
13 Kayserispor 17 5 8 4 15 25 19 -10
14 Alanyaspor 17 5 9 3 13 22 18 -9
15 Akhisarspor 17 4 8 5 19 26 17 -7
16 BB Erzurumspor 17 3 7 7 16 22 16 -6
17 Fenerbahçe 17 3 7 7 16 24 16 -8
18 Çaykur Rizespor 17 1 7 9 19 28 12 -9
Takım O G M B A Y P AV
1 Gençlerbirliği 8 7 0 1 19 2 22
2 Denizlispor 9 6 1 2 18 6 20
3 Ümraniyespor 9 6 2 1 13 7 19
4 Eskişehirspor 9 4 1 4 10 8 16
5 Altınordu 9 4 2 3 14 7 15
6 Hatayspor 9 4 2 3 11 5 15
7 Gazişehir Gaziantep FK 9 4 3 2 14 8 14
8 İstanbulspor 8 4 2 2 15 14 14
9 Osmanlıspor FK 9 4 4 1 9 9 13
10 Adana Demirspor 9 3 3 3 14 9 12
11 Adanaspor 8 3 2 3 11 7 12
12 Balıkesirspor Baltok 8 3 3 2 7 8 11
13 Giresunspor 8 3 4 1 10 11 10
14 Boluspor 8 2 3 3 9 9 9
15 Afjet Afyonspor 8 2 4 2 11 14 8
16 Elazığspor 8 2 4 2 11 14 8
17 Altay 8 2 5 1 8 10 7
18 Kardemir Karabükspor 9 0 7 2 5 19 2
Takım O G M B A Y P AV
1 Manisa BBSK 8 7 0 1 21 3 22
2 Tuzlaspor 9 7 1 1 20 3 22
3 Fatih Karagümrük 9 6 1 2 20 8 20
4 Menemen Belediyespor 9 6 1 2 23 13 20
5 Şanlıurfaspor 8 5 0 3 11 5 18
6 Sivas Belediyespor 9 5 2 2 16 11 17
7 Kırklarelispor 9 4 1 4 14 7 16
8 Pendikspor 8 4 1 3 15 11 15
9 Tarsus İdman Yurdu 8 4 2 2 16 14 14
10 Etimesgut Belediyespor 8 3 1 4 10 8 13
11 Darıca Gençlerbirliği 9 3 3 3 8 6 12
12 Zonguldak Kömürspor 8 3 3 2 8 9 11
13 Kahramanmaraşspor 9 3 5 1 6 11 10
14 Bak Spor 8 2 3 3 9 14 9
15 Konya Anadolu Selçukspor 8 1 2 5 12 15 8
16 Bandırmaspor 8 2 4 2 7 10 8
17 Fethiyespor 9 1 3 5 6 12 8
18 Tokatspor 9 1 6 2 4 13 5
Takım O G M B A Y P AV
1 Şile Yıldızspor 8 6 2 0 21 6 18
2 Nevşehir Belediyespor 8 5 0 3 21 9 18
3 Nazilli Belediyespor 8 5 0 3 17 7 18
4 Hekimoğlu Trabzon 8 5 1 2 11 6 17
5 Silivrispor 8 5 2 1 11 3 16
6 Karaköprü Belediyespor 8 5 2 1 15 8 16
7 Tire 1922 8 4 0 4 13 6 16
8 Ergene Velimeşe 8 4 1 3 13 6 15
9 Kozan Belediyespor 8 3 1 4 10 7 13
10 Yomraspor 8 3 1 4 9 7 13
11 Batman Petrolspor 8 3 2 3 10 10 12
12 Artvin Hopaspor 8 2 1 5 7 3 11
13 Gebzespor 8 2 2 4 8 5 10
14 Büyükçekmece Tepecikspor 8 3 4 1 9 11 10
15 Erzin Belediyespor 8 2 3 3 12 10 9
16 Erbaaspor 8 0 4 4 4 8 4
17 Körfez Spor Kulübü 8 0 6 2 5 18 2
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 18/01/2019 Akhisarspor vs Beşiktaş
 19/01/2019 BB Erzurumspor vs Atiker Konyaspor
 19/01/2019 Yeni Malatyaspor vs Göztepe
 19/01/2019 Antalyaspor vs Kayserispor
 19/01/2019 Galatasaray vs MKE Ankaragücü
 20/01/2019 Alanyaspor vs Sivasspor
 20/01/2019 Trabzonspor vs Medipol Başakşehir
 21/01/2019 Bursaspor vs Fenerbahçe
 21/01/2019 Kasımpaşa vs Çaykur Rizespor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 18/01/2019 Adana Demirspor vs Kardemir Karabükspor
 19/01/2019 Gazişehir Gaziantep FK vs Denizlispor
 19/01/2019 Afjet Afyonspor vs İstanbulspor
 19/01/2019 Osmanlıspor FK vs Boluspor
 20/01/2019 Hatayspor vs Gençlerbirliği
 20/01/2019 Ümraniyespor vs Altay
 20/01/2019 Eskişehirspor vs Giresunspor
 20/01/2019 Altınordu vs Balıkesirspor Baltok
 21/01/2019 Elazığspor vs Adanaspor
 20/01/2019 Altınordu - Balıkesirspor Baltok Altınordu ligdeki son 11 maçında hiç kaybetmedi  Altınordu yenilmez
 21/01/2019 Elazığspor - Adanaspor Adanaspor ligde deplasmandaki son 5 maçında hiç kazanamadı  Elazığspor yenilmez
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 19/01/2019 Bak Spor vs Tarsus İdman Yurdu
 19/01/2019 Fethiyespor vs Şanlıurfaspor
 19/01/2019 Menemen Belediyespor vs Fatih Karagümrük
 20/01/2019 Kahramanmaraşspor vs Bandırmaspor
 20/01/2019 Sivas Belediyespor vs Pendikspor
 20/01/2019 Kırklarelispor vs Etimesgut Belediyespor
 20/01/2019 Tokatspor vs Darıca Gençlerbirliği
 20/01/2019 Tuzlaspor vs Konya Anadolu Selçukspor
 20/01/2019 Zonguldak Kömürspor vs Manisa BBSK
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 19/01/2019 Silivrispor vs Hekimoğlu Trabzon
 20/01/2019 Artvin Hopaspor vs Körfez Spor Kulübü
 20/01/2019 Karaköprü Belediyespor vs Batman Petrolspor
 20/01/2019 Ergene Velimeşe vs Erbaaspor
 20/01/2019 Gebzespor vs Şile Yıldızspor
 20/01/2019 Kozan Belediyespor vs Erzin Belediyespor
 20/01/2019 Nevşehir Belediyespor vs Yomraspor
 20/01/2019 Tire 1922 vs Büyükçekmece Tepecikspor
 20/01/2019 Tire 1922 - Büyükçekmece Tepecikspor Büyükçekmece Tepecikspor ligde deplasmandaki son 8 maçında hiç kazanamadı  Tire 1922 yenilmez
Yukarı