Ekonomi HABERLERİ

Hazine ve Maliye Bakanı Albayrak: Dar gelirli ailelere sağlanan 1000 lira nakdi yardımı 4,4 milyon aileye vereceğiz
Hazine ve Maliye Bakanı Albayrak, "Dar gelirli 2,1 milyon aileye sağlanan 1000 lira nakdi yardımı yeni 2,3 milyon aileyle birlikte toplamda 4,4 milyon aileye vereceğiz." dedi.
Erzurum’da Kovid-19 sürecinde bitkisel üretimin devamlılığı için 1293 çiftçiye destek
Vali Okay Memiş: - "Üreticilerimizin yaz dönemi bitkisel üretim faaliyetlerinin sekteye uğramaması ve mümkün olan tüm işlenebilir arazilerde ekim yapılması için yoğun bir çalışma içerisindeyiz"
Hepsiburada'dan 5 bin kişilik yeni istihdam atılımı
Hepsiburada Üst Yöneticisi Murat Emirdağ: - "Hepsiburada olarak Akıllı Operasyon Merkezi’miz, Hepsijet ve Hepsiexpress hizmetlerimiz için bu yıl sonuna kadar 5 bin kişilik bir ek istihdam oluşturmayı hedefliyoruz" - "Tüm Türkiye’ye hizmet veriyor, halkım..
Pavotek ve IntelProbe'dan Kovid-19'a karşı
Pavotek ve IntelProbe Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Alper Özbilen: - "Kovid-19 sürecinde üretim hacmimizde hiçbir aksamaya mahal vermeksizin yerli imkanlarla milli teknoloji geliştirmeyi sürdürüyoruz" - "Savunma elektroniği ve yazılımı alanındaki yüksek bir..
Ziraat Bankası'ndan
Ziraat Bankası Bankacılık Operasyonları ve İletişim Genel Müdür Yardımcısı Ali Kırbaş: - "Şubelerimiz salgın öncesinde olduğu gibi yine 09.00-17.00 saatlerinde tam zamanlı olarak müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyor" - "Alınan tedbirlerle uyumlu o..
fizy ve TV+ konserlerinin konuğu Feride Hilal Akın
İSTANBUL (AA) - Turkcell, Türkiye’nin en iyi seslerini fizy ve TV+ üzerinden sevenleriyle buluşturmaya devam ediyor
Malatya'dan mart ayında 23 milyon 411 bin dolarlık kuru kayısı ihracatı
MALATYA (AA) - Malatya Ticaret Borsası Başkanı Ramazan Özcan, mart ayında 8 bin 836 ton kuru kayısı ihracatına karşılık 23 milyon 411 bin 385 dolar gelir elde edildiğini söyledi
Bakan Albayrak: İşini, gelirini kaybeden vatandaşlarımızın sorunlarını çözmek için var gücümüzle uğraşacağız
Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, "İşini, gelirini kaybeden vatandaşlarımızın sorunlarını ivedilikle çözmek için var gücümüzle uğraşacağız." dedi.
Akbank, sağlık kuruluşları ve çalışanları için 10 milyon liralık kaynak ayırdı
Ayrılan kaynakla Sağlık Bakanlığı Devlet Hastaneleri'nin acil ihtiyaç duyduğu teçhizat ve sarf malzemeleri konusunda destek verilecek
Hepsiburada'dan sağlık çalışanlarına maske ve eldiven desteği
Şirket, koronavirüs salgınına karşı başlatılan "Biz Bize Yeteriz Türkiyem" dayanışması kapsamında, sağlık personelinin kullanımı için Sağlık Bakanlığı'na 500 bin adet cerrahi maske ve 500 bin adet muayene eldiveniyle destek verdi
Sodexo, tüm yemek kartlarını dijital ve ücretsiz sunuyor
Şirketin sunduğu mobil kart ve mobil ödeme uygulamaları ödeme işlemlerini çok daha hızlı, güvenli ve temassız yapma imkanı sunarken, fiziki kart bağlılığına da son veriyor
Schneider Electric'te üst düzey atama
Mustafa Demirkol, Schneider Electric Veri Merkezi Sistemleri Ürün Yönetimi ve Pazarlama Global Başkan Yardımcısı oldu
Altınyıldız Classics'ten evde kalanlar için rahat tasarımlar
İSTANBUL (AA) - Altınyıldız Classics, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle evden çalışanların motivasyonlarını artırmak için evde giymeleri için 360 derece rahat tasarımlar sunuyor
Şok Marketler ücretsiz adrese teslimat hizmetine başladı
Şok Marketler Üst Yöneticisi Uğur Demirel: - "Hem adrese teslimat hizmeti kapsamında hem de açmayı planladığımız yeni mağazalarla birlikte 2020 yılında toplam 5 bin kişiyi istihdam etmeyi hedefliyoruz"
Bakan Pakdemirli, il müdürlerine Kovid-19 tedbirleri kapsamında uyarılarda bulundu:
"Devlet olarak, milletimizle birlikte bu salgının etkilerini en aza indirmek için tüm imkanlarımızı seferber ettik ve etmeye de devam ediyoruz" - "Koronavirüs salgını konusunda doğru okumalar yaparak, yarının ihtiyaçlarını öngörerek, çiftçilerimizi doğru..
Albayrak açıkladı! 2547 firma incelendi! Tespitler savcılıkla paylaşıldı
Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak "TÜRKŞEKER, 40 bin çiftçiye verilmesi gereken avans ile küspe istihkak bedellerinin ödemesini erken yapacak." dedi. Ayrıca stokçuluk ve karaborsacılıkla mücadele edildiğini belirten Bakan Albayrak 2547 firmanın incel..
Bakan Pakdemirli, il müdürlerine Kovid-19 tedbirleri kapsamında uyarılarda bulundu:
"Devlet olarak, milletimizle birlikte bu salgının etkilerini en aza indirmek için tüm imkanlarımızı seferber ettik ve etmeye de devam ediyoruz" - "Koronavirüs salgını konusunda doğru okumalar yaparak, yarının ihtiyaçlarını öngörerek, çiftçilerimizi doğru..
Ardahan'da Kısa Çalışma Ödeneği memnuniyeti
Ardahan Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Demirci, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında açıklanan "Kısa Çalışma Ödeneği" şartlarının kolaylaştırılmasının bölge için son derece önemli olduğunu bildirdi..
Belgesel ve eğlence kanalları Vodafone TV'de
Vodafone TV, Foxlife, FX, Foxcrime, National Geographic ve National Geographic WILD gibi birbirinden kaliteli içerikleri bulunan kanalları izleyicileriyle buluşturuyor
Koronavirüs nedeniyle evde kalırken hareketli bir yaşam sürdürülmeli
Medicana Avcılar Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Dr. Niymet Firdevs Fırıncı: - "Yaşa ve vücut direncine paralel olarak hareketli bir yaşam sürmeye çalışalım. Daha önce öğrendiğimiz egzersizler varsa bunları devam ettirelim" - "Yarım saa..
Sosyal mesafe temassız ödeme kullanımını artırdı
Koronavirüs salgınına bağlı olarak temassız ödeme işlemlerinde yükseliş görülürken, Ticket Restaurant yemek kartıyla yapılan temassız ödemelerde yüzde 30, QR kodla ödeme işlemlerinde ise yüzde 50'lik artış yaşandı
Bakan Selçuk'tan asgari ücret desteği açıklaması
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Selçuk, TBMM Genel Kurulu'nda kabul edilen düzenlemeyle 7 milyar liraya yakın asgari ücret desteği vereceklerini bildirdi.
Türk Telekom
Türk Telekom Üst Yöneticisi Ümit Önal: - "Her koşulda iletişim ağının ayakta kalması gerektiğinin bilinciyle kesintisiz iletişimi sağlamak adına Türkiye'nin telekom sektörünün lideri olarak üzerimize düşeni büyük bir özveriyle yapıyoruz" - "Gündüz saatle..
Doğu'daki iş adamları
Erzurum TSO Başkanı Lütfü Yücelik: - "İran üzerinden yapılan Orta Asya ihracatının tır güzergahlarının Gürcistan ve Azerbaycan'a yönlendirilmesi ve Bakü-Tiflis-Kars Demiryolu'ndan yapılan seferlerin kapasitesini günlük 6 bin tona çıkartacak çalışmaların ..
Bakan Albayrak: Vergide mücbir sebep altındaki sektör ve iş kollarını belirledik
Hazine ve Maliye Bakanı Albayrak, Kovid-19 nedeniyle vergi süreçlerinde mücbir sebep hükümlerinden faydalanacak mükellefler için tebliğ hazırladıklarını belirterek, tebliğle mücbir sebep altındaki sektör ve iş kollarının belirlendiğini kaydetti..
Bankalardan flaş karar!
Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank, İş Bankası, Ziraat Katılım, Vakıf Katılım, Akbank ve QNB Finansbank virüs salgınına ilişkin aldığı önlemleri duyurdu. Buna göre, bankalar firmalara ilave kredi limiti tahsis edecek. 31 Mart'ta ödenmesi gereken kredi ..
Vodafone Business, koronavirüsle değişen iş süreçleri için dijital çözüm sunuyor
Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin: -"Koronavirüs salgını konusundaki gelişmeleri yakından takip ediyor, çalışanlarımız ve müşterilerimizin iş sürekliliğini sağlamak adına gerekli tüm önlemleri alıyoruz"..
Öğrenciler uzaktan eğitim için Samsung’un akıllı televizyonlarını kullanabilecek
İSTANBUL (AA) - Öğrenciler haftaya başlayacak uzaktan eğitimde internet bağlantısına sahip Samsung akıllı televizyonlarından faydalanabilecek
Samsung’dan uzaktan eğitime destek
Samsung, Wi-Fi özellikli Samsung Galaxy tabletlerinden satın alacaklara üç ay ücretsiz "Okulistik İçerik Paketi" hediye verecek
CarrefourSA'dan koronavirüs önlemleri
AVM içerisindeki mağazalar hariç tüm CarrefourSA'lar yarından itibaren 08.00-09.00 saatleri arasında sadece 60 yaş ve üzeri müşteriler için açık olacak - CarrefourSA Genel Müdür Kutay Kartallıoğlu: - "Marketlerimizin hijyenik kalabilmesi tüm alanlarda te..
Malatya esnafı
MALATYA (AA) - Malatya'da esnaf temsilcileri Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan "Ekonomik İstikrar Kalkanı" paketini memnuniyetle karşıladı
Karmod'dan depreme karşı ikinci ev önerisi
Karmod Pazarlama ve Satış Müdürü Abdullah Yüceer: - "Deprem kuşağında yer alan ülkemizde güvenli mesken alternatifi oluşturma adına köylerde ikinci bir ev hazırlanılmalı" - "Çelik konstrüksiyon yapı modeliyle bu evlerin kısa sürede hazırlanabilir - "Alte..
Limak Enerji aboneleri tüm işlemlerini evlerinden çıkmadan yapabiliyor
Uludağ Elektrik Genel Müdürü Ali Erman Aytac: - "Koronavirüs nedeniyle tüm işlerimizi evden çıkmadan çözmeye gayret ettiğimiz bugünlerde biz de Limak Enerji olarak müşterilerimize Online İşlem Merkezimiz, e-Devlet ve 444 6 646 numaralı Çağrı Merkezimiz i..
DAİB üyelerinden 2 ayda 296 milyon dolarlık ihracat
Birlik üyesi firmalar, ocak-şubat döneminde en çok ihracatı 74 milyon 61 bin dolarla Irak'a yaptı - DAİB Yönetim Kurulu Başkanı Ethem Tanrıver: - "Daha etkin çalışıp rekor artışlara devam edeceğiz. Bu seneki ihracat hedefimiz 2,1 milyar dolar''..
İTO’dan İstanbullu 414 bin şirkete
İTO Başkanı Şekib Avdagiç: - “İstanbullu firmaları, Odamız temsilcilikleri ile ‘fiziki temas’ kurmak yerine çok daha avantajlı olan ‘online mesafede’ kalmaya, işlemlerini internet üzerinden yapmaya davet ediyorum. Bunu üyelerimizden kendi sıhhatleri için..
Bakan Albayrak Piyasaların likiditeye erişiminde aksaklık olmayacak
Hazine ve Maliye Bakanı Albayrak, "Piyasaların likiditeye erişiminde aksaklık olmayacak şekilde önlemler alındı, alınacak. Sektörleri kapsayacak destek ve önlem uygulanacak." dedi.
Malatya'nın Doğanşehir ilçesinde üretilen alabalıklar yoğun talep görüyor
İlçede yetiştirilen ve suyunun soğuk olması dolayısıyla daha lezzetli olduğu belirtilen alabalıklar, kentin ve çevre illerin ihtiyacını karşılıyor - Sürgü Su Ürünleri Kooperatifi Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Eroğlu: - "Yıllık 300 ton civarında üretim, 15 m..
Tüketiciye,
Tüketici Birliği Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı Altay: - "Türkiye'de Kovid-19 vakası açıklandıktan sonra kriz fırsatçılarının türediğine dair sıkça şikayet almaya başladık. Fırsatçılık yapan firma ve işletmeleri ihbar edin"..
Asya ile Avrupa arasındaki ticaret köprüsü:
Asya ile Avrupa arasında köprü görevi yapan ve Türkiye'nin demir yolu ağına büyük katkıları bulunan Erzurum'daki Palandöken Lojistik Merkezi'nde, 2019'daki 650 bin tonluk yük taşıma kapasitesinin, 2023'te 5 milyon tona çıkarılması hedefleniyor - Temel lo..
Asya ile Avrupa arasındaki ticaret köprüsü:
Asya ile Avrupa arasında köprü görevi yapan ve Türkiye'nin demir yolu ağına büyük katkıları bulunan Erzurum'daki Palandöken Lojistik Merkezi'nde, 2019'daki 650 bin tonluk yük taşıma kapasitesinin, 2023'te 5 milyon tona çıkarılması hedefleniyor - Temel lo..
Ticaret Bakanlığından 81 ilde eş zamanlı
ANKARA (AA) - Ticaret Bakanlığınca 81 ilde, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını endişesi nedeniyle bazı ürünlere yönelik artan talepten dolayı tüketicinin korunmasına yönelik fiyat denetimleri yapıldı
Hazine ve Maliye Bakanı Albayrak: Dar gelirli ailelere sağlanan 1000 lira nakdi yardımı 4,4 milyon aileye vereceğiz
Hazine ve Maliye Bakanı Albayrak, "Dar gelirli 2,1 milyon aileye sağlanan 1..
Erzurum’da Kovid-19 sürecinde bitkisel üretimin devamlılığı için 1293 çiftçiye destek
Vali Okay Memiş: - "Üreticilerimizin yaz dönemi bitkisel üretim faaliyetle..
Hepsiburada'dan 5 bin kişilik yeni istihdam atılımı
Hepsiburada Üst Yöneticisi Murat Emirdağ: - "Hepsiburada olarak Akıllı Ope..
Pavotek ve IntelProbe'dan Kovid-19'a karşı
Pavotek ve IntelProbe Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Alper Özbilen: - "Kovid-1..
Ziraat Bankası'ndan
Ziraat Bankası Bankacılık Operasyonları ve İletişim Genel Müdür Yardımcısı..
PUAN DURUMU
Takım O G M B A Y P AV
1 Trabzonspor 26 15 3 8 59 28 53 +31
2 Başakşehir FK 26 15 3 8 50 25 53 +25
3 Galatasaray 26 14 4 8 44 20 50 +24
4 Sivasspor 26 14 5 7 47 29 49 +18
5 Beşiktaş 26 13 8 5 40 32 44 +8
6 Alanyaspor 26 12 7 7 44 25 43 +19
7 Fenerbahçe 26 11 8 7 46 34 40 +12
8 Göztepe 26 10 9 7 31 30 37 +1
9 Gaziantep FK 26 8 10 8 36 41 32 -5
10 Denizlispor 26 8 11 7 26 34 31 -8
11 Antalyaspor 26 7 10 9 29 43 30 -14
12 Gençlerbirliği 26 7 12 7 33 44 28 -11
13 Kasımpaşa 26 7 14 5 38 50 26 -12
14 Konyaspor 26 5 10 11 21 33 26 -12
15 Yeni Malatyaspor 26 6 13 7 38 40 25 -2
16 Çaykur Rizespor 26 7 15 4 26 44 25 -18
17 MKE Ankaragücü 26 5 13 8 23 45 23 -22
18 Kayserispor 26 5 14 7 28 62 22 -34
Takım O G M B A Y P AV
1 Hatayspor 28 15 5 8 38 23 53 +15
2 BB Erzurumspor 28 13 7 8 30 22 47 +8
3 Bursaspor 28 14 7 7 43 35 46 +8
4 Adana Demirspor 28 12 7 9 55 35 45 +20
5 Akhisarspor 28 12 7 9 36 31 45 +5
6 Fatih Karagümrük 28 11 7 10 40 34 43 +6
7 Altay 28 11 7 10 36 30 43 +6
8 Ümraniyespor 28 11 10 7 39 39 40 0
9 Giresunspor 27 10 9 8 30 33 38 -3
10 Keçiörengücü 28 8 9 11 21 22 35 -1
11 Balıkesirspor 28 8 9 11 30 33 35 -3
12 Menemenspor 28 9 11 8 32 38 35 -6
13 İstanbulspor 27 7 8 12 38 34 33 +4
14 Altınordu 28 7 11 10 32 39 31 -7
15 Boluspor 28 4 11 13 24 36 25 -12
16 Osmanlıspor FK 28 6 13 9 32 42 24 -10
17 Adanaspor 28 3 14 11 26 42 20 -16
18 Eskişehirspor 28 7 16 5 32 46 17 -14
Takım O G M B A Y P AV
1 Samsunspor 28 23 1 4 64 11 73 +53
2 Manisa FK 28 19 3 6 79 31 63 +48
3 Hekimoğlu Trabzon 28 17 7 4 51 34 55 +17
4 Sancaktepe FK 28 16 8 4 51 23 52 +28
5 İnegölspor 28 13 9 6 41 30 45 +11
6 Afjet Afyonspor 28 13 11 4 47 30 43 +17
7 Tarsus İdman Yurdu 28 14 13 1 45 39 43 +6
8 Pendikspor 28 11 10 7 40 39 40 +1
9 Sarıyer 28 11 10 7 34 33 40 +1
10 Zonguldak Kömürspor 28 9 10 9 35 37 36 -2
11 Çorum FK 28 11 14 3 36 42 36 -6
12 Hacettepe Spor 28 11 15 2 37 48 35 -11
13 1922 Konyaspor 28 9 13 6 38 45 33 -7
14 Kırklarelispor 28 8 11 9 25 41 33 -16
15 Başkent Akademi FK 28 9 15 4 37 41 31 -4
16 Amed Sportif 28 7 14 7 28 46 28 -18
17 Gümüşhanespor 28 7 17 4 31 57 25 -26
18 Şanlıurfaspor 28 0 27 1 10 102 14 -92
Takım O G M B A Y P AV
1 Serik Belediyespor 28 16 5 7 49 24 55 +25
2 24Erzincanspor 28 14 4 10 47 22 52 +25
3 68 Aksaray Belediyespor 28 14 6 8 43 27 50 +16
4 1928 Bucaspor 28 14 7 7 47 34 49 +13
5 Artvin Hopaspor 28 12 5 11 38 21 47 +17
6 Düzcespor 28 12 6 10 32 18 46 +14
7 Karaköprü Belediyespor 28 10 6 12 25 22 42 +3
8 Çatalcaspor 28 9 5 14 39 28 41 +11
9 Silivrispor 28 8 6 14 37 31 38 +6
10 Sultanbeyli Bld. 28 9 8 11 33 27 38 +6
11 Kızılcabölükspor 28 8 8 12 39 37 36 +2
12 Yomraspor 28 9 10 9 28 30 36 -2
13 52 Orduspor FK 28 7 7 14 21 20 35 +1
14 Çankaya FK 28 9 12 7 33 37 34 -4
15 Şile Yıldızspor 28 6 11 11 23 30 29 -7
16 Erzin Spor Kulübü 28 6 12 10 27 34 28 -7
17 Tokatspor 28 1 23 4 16 66 7 -50
18 Manisaspor 28 1 24 3 16 85 0 -69
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 12/04/2020 Başakşehir FK vs Galatasaray
 12/04/2020 Beşiktaş vs Konyaspor
 12/04/2020 Çaykur Rizespor vs Denizlispor
 12/04/2020 Fenerbahçe vs Yeni Malatyaspor
 12/04/2020 Gaziantep FK vs Antalyaspor
 12/04/2020 Gençlerbirliği vs Kasımpaşa
 12/04/2020 Göztepe vs Alanyaspor
 12/04/2020 Sivasspor vs Kayserispor
 12/04/2020 Trabzonspor vs MKE Ankaragücü
 12/04/2020 Fenerbahçe - Yeni Malatyaspor Fenerbahçe ligdeki son 7 maçında hiç kazanamadı  Yeni Malatyaspor yenilmez
 12/04/2020 Başakşehir FK - Galatasaray Başakşehir FK ligde evindeki son 12 maçında hiç kaybetmedi  Başakşehir FK yenilmez
 12/04/2020 Gençlerbirliği - Kasımpaşa Kasımpaşa ligde deplasmandaki son 5 maçında hiç kazanamadı  Gençlerbirliği yenilmez
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 16/03/2020 Eskişehirspor 1 - 4 Adana Demirspor
 16/03/2020 Altınordu 1 - 1 Balıkesirspor
 15/03/2020 Osmanlıspor FK 1 - 1 Giresunspor
 15/03/2020 Akhisarspor 0 - 0 BB Erzurumspor
 15/03/2020 Adanaspor 1 - 1 Keçiörengücü
 15/03/2020 Menemenspor 2 - 2 İstanbulspor
 15/03/2020 Hatayspor 2 - 0 Ümraniyespor
 14/03/2020 Bursaspor 1 - 1 Boluspor
 14/03/2020 Fatih Karagümrük 2 - 2 Altay
 12/04/2020 Balıkesirspor - Fatih Karagümrük Fatih Karagümrük ligdeki son 10 maçında hiç kaybetmedi  Fatih Karagümrük yenilmez
 12/04/2020 Ümraniyespor - Eskişehirspor Eskişehirspor ligdeki son 7 maçında hiç kazanamadı  Ümraniyespor yenilmez
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 22/03/2020 Elazığspor 0 - 0 Ankara Demirspor
 18/03/2020 Van Spor 2 - 1 Ergene Velimeşe
 15/03/2020 Bodrumspor 0 - 1 Bandırmaspor
 15/03/2020 Kardemir Karabükspor 0 - 1 Niğde Anadolu FK
 15/03/2020 Ergene Velimeşe 0 - 3 Tuzlaspor
 15/03/2020 Van Spor 0 - 1 Sakaryaspor
 15/03/2020 Sivas Belediyespor 0 - 3 Kastamonuspor
 15/03/2020 Kahramanmaraşspor 0 - 1 Kırşehir Belediyespor
 15/03/2020 Uşak Spor 3 - 0 Elazığspor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 18/03/2020 Artvin Hopaspor 0 - 1 Sultanbeyli Bld.
 18/03/2020 Yomraspor 1 - 0 Serik Belediyespor
 15/03/2020 Kızılcabölükspor 1 - 0 Erzin Spor
 15/03/2020 Manisaspor 0 - 4 68 Aksaray Belediyespor
 15/03/2020 Serik Belediyespor 0 - 0 Düzcespor
 15/03/2020 Sultanbeyli Bld. 2 - 2 Silivrispor
 15/03/2020 Çatalcaspor 1 - 1 24Erzincanspor
 15/03/2020 Tokatspor 1 - 2 1928 Bucaspor
 15/03/2020 Artvin Hopaspor 2 - 1 Çankaya FK
ŞANS OYUNLARI
BİZİ TAKİP EDİN
YUKARI