Ekonomi HABERLERİ

Kademe AŞ, yerli süpürme araçlarını Beyoğlu Belediyesi'ne teslim etti
Beyoğlu Belediye Başkanı Haydar Ali Yıldız: - "Araçların özellikle yerli ve milli olmasını önemsiyoruz. Ekonomik olarak ciddi bir tasarruf olacak paramız bu şekilde ülkemizde kalacak. Belediye olarak da aynı şekilde bütçemizde ciddi bir tasarrufta bulunm..
ÇEDAŞ'ın enerji timleri dondurucu soğuklarda kesintisiz enerji için çalışıyor
SİVAS (AA) - Sivas, Tokat ve Yozgat illerinde yaklaşık 52 bin kilometrekare alanda 40 ilçe ve 54 beldede elektrik dağıtım hizmeti veren Çamlıbel Elektrik Dağıtım AŞ'nin (ÇEDAŞ) "enerji timleri", zorlu kış şartlarında vatandaşları elektriksiz bırakmamak iç..
Bereket Tekafül, online tekafül konut sigortasını satışa sundu
Bereket Tekafül Genel Müdürü Mahmut Güngör: - "Sektörde bir ilke imza atarak selden su baskınına, depremden hırsızlığa kadar bir çok teminata karşı güvence sağlayan katılım sigortacılığı prensiplerine uygun konut sigortası ürünümüzü dijital kanallar üzer..
Tat Gıda'dan 2020'de 167 milyon lira net kar
Tat Gıda Genel Müdürü Oğuz Aldemir: - "Bundan sonra yolumuza ana iş kolumuz olan salça, domates ve konserve ürünleri kategorisinde, Tat markamız ile yeni yatırım fırsatları gözeterek hem yurt içinde hem de yurt dışında odaklı ve karlı bir büyüme strateji..
AVM’lerde Sevgililer Günü ve sömestir hareketliliği
İsfanbul Alışveriş Caddeleri Yönetim Direktörü Kemal Baştürk: - "Pandeminin getirdiği olumsuzluklara rağmen okulların sömestr tatilinde olması gelen ziyaretçi sayısında diğer haftalara kıyasla yüzde 15-20 civarında artışa neden oldu. Ailelerin de satın ..
ÇEDAŞ'ın
SİVAS (AA) - Sivas, Tokat ve Yozgat'ta elektrik dağıtım hizmeti veren Çamlıbel Elektrik Dağıtım AŞ (ÇEDAŞ), meteorolojiden gelen uyarılar üzerine saha ekiplerini güçlendirdi
Türkiye Kalkınma ve Yatırım Bankası'nın 2020 net karı 502 milyon liraya ulaştı
Türkiye Kalkınma ve Yatırım Bankası Genel Müdürü İbrahim Öztop: -"Son 15 yılda yurt dışından temin ettiğimiz kaynağın üçte birini 2020 yılında ülkemize kazandırdık. 2021'de de bu yaklaşım ve hizmet anlayışıyla çalışmaya ara vermeden devam ederek, iki yılı..
Özyeğin Üniversitesi, Psi Chi topluluğuna  katıldı
Özyeğin Üniversitesi Sosyal Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Canan Sümer: - "Psi Chi üyeliği hem akademik bir itibar hem de kaliteli bir kurumdan alınan yüksek bir derece olması nedeniyle öğrencilerimiz için önemli bir ayrıcalık olacaktır"..
Jeep'ten Compass ve Renegade'e özel kampanya
İSTANBUL (AA) - Jeep, şubat ayına özel satış kampanyası düzenliyor
Aksigorta ve Tofaş'tan yeni iş birliği
Tofaş ve çatısı altındaki markalar ile iş birliği gerçekleştiren Aksigorta, Fiat, Alfa Romeo ve Jeep markalarına özel Marka Kasko sunacak
Vodafone Türkiye'de yeni yapılanma
İSTANBUL (AA) - "Teknoloji iletişimi şirketi" odağıyla adım attığı yeni iş sahalarında hızla büyümeyi hedefleyen Vodafone Türkiye, Finansal Servisler, Pazaryeri ve Müşteri Operasyonları işlerini tek çatıda topladı
Dyson, Bursa'daki ilk satış noktasını açtı
İSTANBUL (AA) - Global teknoloji şirketi Dyson, Bursa'daki kullanıcılarına en iyi hizmeti sunabilmek için ilk direkt satış noktasını Korupark AVM'de açtı
Ankara'nın yeni mesire alanı Keçiören Kösrelik'e inşa ediliyor
Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok: - "Ankara'mıza yeni bir mesire alanı daha kazandırıyoruz. Kösrelik Göleti'mizin etrafına vatandaşımızın nefes alacağı, doğa ile iç içe bir mesire alanı inşa ediyoruz"
Az uyku enfeksiyon riskini artırıyor
Bayındır Söğütözü Hastanesi Psikiyatri ve Uyku Bozukları Uzmanı Prof. Dr. Fuat Özgen: - "7 saatten az uyuyanlarda bakteriyel ve viral enfeksiyonların 3 kat daha sık gelişiyor" - Uyku sağlığı açısından sabah vakitlice kalkmak ve gece uyku gelince yatma..
QNB Finansbank dijital çözümlerine 3 ödül
QNB eFinans Genel Müdürü ve QNB Finansbank Tüzel Dijital Dönüşüm Direktörü Okay Yıldırım: - "Türkiye'de özellikle dijital çözümlerimiz ile bankacılık sektöründe ilklere imza atan bir kurum olarak, dünyanın önde gelen iş ödülleri programı tarafından ödül..
Turkcell'in Gameventure programına yazılımcılardan yoğun ilgi
Türkiye oyun pazarının gelişmesi ve yerli yazılımcı istihdamını desteklemek amacıyla Game Factory iş birliğiyle başlatılan programın son başvuru tarihi, yoğun ilgi nedeniyle 26 Şubat'a uzatıldı
Bakan Karaismailoğlu, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Gürkan'ı ziyaret etti
MALATYA (AA) - Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan'ı ziyaret etti
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Karaismailoğlu, Tohma Köprüsü'nün açılışında konuştu:
"Türkiye'yi baştan başa kuşatan ulaştırma ve haberleşme projelerimizle sadece bölgemizin değil dünyanın en önemli ticari koridorlarında söz sahibi bir ülke haline geldik." - "Laf değil, eser siyaseti yapan bir hükümet olarak daha nice iftihar edeceğimiz..
Samsung'un BESPOKE serisi buzdolaplarından kişiselleştirilebilir özellikler
İSTANBUL (AA) - Samsung'un yeni pazarlarda satışa sunacağı yeni 4 kapılı BESPOKE serisi buzdolapları, kişiselleştirilebilir özellikleri sayesinde mutfaklara kullanıcının yaşam tarzını da yansıtacak
Arazisi olmadığı için iş yerinin terasına sera kurarak sebze yetiştirdi
Iğdır'daki Küçük Sanayi Sitesi'nde oto tamirciliği yapan Gürbüz Alkazak topraksız serada domates, biber, salatalık ile marul yetiştirmenin mutluluğunu yaşıyor - Alkazak: "Serayı kurarken maliyetini düşürmek için işçiliğini de kendimiz yaptık ve bu da çok..
Vestel,1 milyonuncu çamaşır kurutma makinesini üretti
Vestel Beyaz Eşya Genel Müdürü Erdal Haspolat: - "2,5 yıl gibi kısa bir sürede erişilen büyük bir başarı" - "En kısa zamanda nice başarılara imza atacağımıza inancım sonsuz"
Avis, Echo Awards'ta bir kez daha E-Ticaretin En İyisi oldu
Otokoç Otomotiv Pazarlama Müdürü Esra Arslanbaş Kaynak: - "İnovasyona yatırım yapmaya, müşterilerimize yenilikçi, kişiye özel hizmetler sunmaya ve sektörün gelişimine öncülük etmeye devam edeceğiz"
Türkiye Finans'tan üst seviye bankacılık segmenti Ala
Türkiye Finans Perakende Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Necati Özdeniz: - "Üst segment müşterilerimiz için hayata geçirdiğimiz hizmetleri ve daha fazlasını Ala çatısı altında birleştiriyoruz. Ala ile varlıklı müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun yepy..
Ford Otosan, Bloomberg Cinsiyet Eşitliği Endeksi'ne girdi
Ford Otosan Genel Müdürü Haydar Yenigün: - "Dünyanın en kapsamlı cinsiyet eşitliği araştırmalarından biri olan Bloomberg Cinsiyet Eşitliği Endeksi'nde Türkiye'den yer alan tek otomotiv, aynı zamanda tek sanayi şirketi olmaktan gurur duyuyoruz"..
Açık kaynak SEBA teknolojisi Türk Telekom ile Türkiye'de
Türk Telekom Teknoloji Genel Müdür Yardımcısı Yusuf Kıraç: - "Açık ve standart arayüzlerden oluşan yazılım tabanlı erişim platformları sayesinde geleneksel üreticilerin yanında küçük ama inovatif üreticilerin de ekosisteme dahil olmasını sağlıyoruz" - Ar..
Sukkar Şeker, üretimde geçen yılları katladı
2020'de 91 bin ton kristal şeker üretimi gerçekleştiren Sukkar Şeker, yılı beklentilerin üzerinde kapattı - Sukkar Şeker Genel Müdür Yardımcısı Eyüp Demir: - "2020'de tarım sektörü olarak genelde çiftçilerimizin de, biz üreticilerin de yüzü güldü. İnşal..
Keban HES, 2020'de ülke ekonomisine 450 milyon dolar katkı sundu
ELAZIĞ (AA) - Elazığ'da 47 yıldır kesintisiz enerji üretimini sürdüren Keban Barajı ve Hidroelektrik Santrali (HES), 2020 yılında ekonomiye 450 milyon dolar katkı sundu
Tosyalı'dan Cezayir'de yeni dünya üretim rekoru
Tosyalı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Fuat Tosyalı: - "Türkiye'de olduğu gibi yurt dışında da salgına rağmen yatırımlarımızda hız kesmiyoruz. (Üretim rekoru) Sadece grubumuzun değil, aynı zamanda Türkiye'nin gururu" - Tosyalı Holding CEO'su Suhat Korkma..
YK Enerji insan hayatı ve doğayı ön plana alıyor
YK Enerji Yönetim Kurulu Başkan Vekili Mesut Serhat Dinç: - "2020'de Orman Genel Müdürlüğü ile ortaklarımız arasında imzalanan '3 Yılda 1 Milyon Ağaçlandırma Sözleşmesi' kapsamında 300 bin fidan dikimi kurumumuz adına gerçekleştirildi" -..
İGDAŞ'tan geciken doğal gaz faturalarına taksit
İGDAŞ, gecikmiş doğal gaz fatura borçları için taksitli ödeme kampanyası başlattı.
Nükleer teknoloji için Bakan Dönmez tarih verdi
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, "Büyük bir aksilik olmazsa 2023 yılında Türkiye nükleer teknolojiye geçmiş olacak." dedi.
Bakan açıkladı! Kadın kooperatifleri hibe desteği devam edecek
Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Kooperatiflerin Desteklenmesi Programı (KOOP-DES) kapsamında kadın kooperatiflerine 150 bin liraya kadar verilen hibe desteğinin 2021 yılında da devam edeceğini duyurdu.
Fatih sondaj gemisi, Türkali-2'deki sondajı için gün sayıyor
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Fatih sondaj gemisinin Türkali-2 kuyusundaki sondajına şubat ayının başında başlayacağını bildirdi.
Dardanel, yurt dışı satın alma fırsatlarını değerlendiriyor
Dardanel İcra Kurulu Başkanı Önen, "2021, yatırım ve büyüme stratejilerimiz açısından önemli bir yıl olacak. Orta vadede yurt dışından marka satın almak ve böylece ihracat gücümüzü daha da artırmak öncelikli hedeflerimiz arasında." dedi...
Rus aşısı Sputnik V'nin Türkiye'de üretimi için anlaşma imzalandı
VisCoran İlaç Sanayii AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Öztürk Oran, Rus aşısı Sputnik V'ye ilişkin, "Teknoloji transferi ve Sağlık Bakanlığındaki prosedürler bittikten sonra aşıya kullanım izni alınacak. Ardından Türkiye'de pilot üretim yapılacak ve seri üretime..
2020'yi rekorlarla tamamlayan Gübretaş yine üreticinin yanında
Gübretaş, tarımsal faaliyetlerin yoğunlaştığı ilkbahar ve sonbahar dönemlerinde hem üretim hem de satışlarını artırarak 2020 yılını şirket tarihinin yeni rekorlarıyla tamamladı.
AB'den iç ve dış seyahatleri zorlaştırma adımı
Avrupa Birliği (AB), üye ülkelerde yeni tip koronavirüs (Kovid-19) vaka sayılarındaki artış ve daha hızlı yayılan türlerin ortaya çıkması nedeniyle zorunlu olmayan iç ve dış seyahatlerin zorlaştırılmasını tavsiye etti.
Bir ülke daha Türkiye'den 'HIZIR' alacak!
Türkiye günbegün savunma sanayi alanında kendini geliştiriyor. Hal böyle olunca birçok ülke savunma sanayi kısmındaki eksiklileri Türkiye ile ortaklık kurarak gidermeye çalışıyor. Şimdi ise Kenya ordusu, Türkiye'den 118 zırhlı personel taşıyıcı satın alac..
Altyapı ve çevre düzenlemesi yapılacak
Basın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan. gov. tr'de yer alan duyuruya göre; TOKİ, 74 adet konut ile altyapı ve çevre düzenlemesi yaptıracak.
48 sözleşmeli personel alınacak
Basın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan. gov. tr'de yer alan duyuruya göre; Yozgat Bozok Üniversitesi 48 sözleşmeli personel alacak.
86 öğretim üyesi alınacak
Basın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan. gov. tr'de yer alan duyuruya göre; Haliç Üniversitesi 86 öğretim üyesi alacak.
Kademe AŞ, yerli süpürme araçlarını Beyoğlu Belediyesi'ne teslim etti
Beyoğlu Belediye Başkanı Haydar Ali Yıldız: - "Araçların özellikle yerli v..
ÇEDAŞ'ın enerji timleri dondurucu soğuklarda kesintisiz enerji için çalışıyor
SİVAS (AA) - Sivas, Tokat ve Yozgat illerinde yaklaşık 52 bin kilometrekare..
Bereket Tekafül, online tekafül konut sigortasını satışa sundu
Bereket Tekafül Genel Müdürü Mahmut Güngör: - "Sektörde bir ilke imza atar..
Tat Gıda'dan 2020'de 167 milyon lira net kar
Tat Gıda Genel Müdürü Oğuz Aldemir: - "Bundan sonra yolumuza ana iş kolumu..
AVM’lerde Sevgililer Günü ve sömestir hareketliliği
İsfanbul Alışveriş Caddeleri Yönetim Direktörü Kemal Baştürk: - "Pandemin..
PUAN DURUMU
Takım O G M B A Y P AV
1 Beşiktaş 27 19 5 3 59 27 60 +32
2 Galatasaray 27 18 6 3 53 21 57 +32
3 Fenerbahçe 27 17 6 4 49 28 55 +21
4 Trabzonspor 27 15 6 6 34 26 51 +8
5 Hatayspor 27 13 7 7 47 32 46 +15
6 Alanyaspor 27 12 8 7 41 27 43 +14
7 Gaziantep FK 28 11 7 10 40 32 43 +8
8 Fatih Karagümrük 27 11 8 8 43 36 41 +7
9 Göztepe 27 9 9 9 37 32 36 +5
10 Antalyaspor 27 7 6 14 25 30 35 -5
11 Sivasspor 26 7 7 12 29 30 33 -1
12 Konyaspor 26 8 10 8 33 31 32 +2
13 Yeni Malatyaspor 28 7 11 10 35 39 31 -4
14 Kasımpaşa 27 8 14 5 30 43 29 -13
15 Kayserispor 26 7 12 7 19 31 28 -12
16 Çaykur Rizespor 27 6 11 10 31 44 28 -13
17 Başakşehir FK 27 6 13 8 29 45 26 -16
18 BB Erzurumspor 27 6 13 8 26 43 26 -17
19 Denizlispor 27 6 15 6 26 48 24 -22
20 MKE Ankaragücü 26 6 15 5 30 45 23 -15
21 Gençlerbirliği 26 5 15 6 22 48 21 -26
Takım O G M B A Y P AV
1 Giresunspor 24 16 3 5 39 16 53 +23
2 Samsunspor 25 14 3 8 42 24 50 +18
3 İstanbulspor 25 14 6 5 48 26 47 +22
4 Adana Demirspor 25 13 6 6 42 23 45 +19
5 Altınordu 25 13 6 6 38 32 45 +6
6 Altay 24 13 9 2 41 29 41 +12
7 Tuzlaspor 24 12 7 5 34 30 41 +4
8 Ankara Keçiörengücü 25 11 7 7 31 17 40 +14
9 Bursaspor 24 10 10 4 38 38 34 0
10 Bandırmaspor 25 9 11 5 30 31 32 -1
11 Ümraniyespor 24 8 9 7 27 32 31 -5
12 Menemenspor 25 6 10 9 29 41 27 -12
13 Adanaspor 24 7 12 5 34 36 26 -2
14 Boluspor 24 7 12 5 24 27 26 -3
15 Balıkesirspor 24 6 11 7 25 34 25 -9
16 Akhisarspor 24 5 15 4 22 42 19 -20
17 Ankaraspor 25 3 15 7 16 40 16 -24
18 Eskişehirspor 24 1 16 7 15 57 7 -42
Takım O G M B A Y P AV
1 Eyüpspor 26 19 2 5 60 18 62 +42
2 Bodrumspor 26 14 6 6 57 34 48 +23
3 Van Spor 26 14 7 5 40 24 47 +16
4 Sakaryaspor 26 12 4 10 43 28 46 +15
5 Turgutluspor 26 15 10 1 38 38 46 0
6 Kırşehir Belediyespor 26 12 7 7 35 22 43 +13
7 Kırklarelispor 26 10 5 11 32 23 41 +9
8 Etimesgut Belediyespor 26 11 8 7 36 25 40 +11
9 Serik Belediyespor 26 10 7 9 40 35 39 +5
10 Tarsus İdman Yurdu 26 10 9 7 38 34 37 +4
11 Karacabey Belediyespor 26 10 10 6 32 30 36 +2
12 Pendikspor 26 11 13 2 44 34 35 +10
13 Sivas Belediyespor 26 8 8 10 41 34 34 +7
14 Pazarspor 26 10 12 4 37 40 34 -3
15 1922 Konyaspor 26 7 13 6 32 34 27 -2
16 Bayburt Özel İdare Spor 26 8 15 3 30 44 27 -14
17 Kastamonuspor 26 6 13 7 23 38 25 -15
18 Mamak FK 26 6 14 6 26 65 24 -39
19 Elazığspor 26 7 15 4 33 52 22 -19
20 Kardemir Karabükspor 26 1 23 2 10 75 2 -65
Takım O G M B A Y P AV
1 Diyarbekirspor 21 14 2 5 27 12 47 +15
2 1928 Bucaspor 21 13 2 6 41 14 45 +27
3 Yeşilyurt Belediyespor 21 13 6 2 33 16 41 +17
4 Arnavutköy Belediye 21 10 5 6 31 20 36 +11
5 Ofspor 21 10 5 6 30 25 36 +5
6 Belediye Derincespor 20 8 4 8 30 17 32 +13
7 Fatsa Belediyespor 20 7 7 6 16 19 27 -3
8 Artvin Hopaspor 21 7 8 6 27 34 27 -7
9 Edirnespor 21 6 8 7 23 25 25 -2
10 Kızılcabölükspor 21 5 9 7 19 25 22 -6
11 1877 Alemdağspor 20 6 10 4 25 35 22 -10
12 Payasspor 21 5 10 6 23 31 21 -8
13 Çankaya FK 20 6 11 3 14 29 21 -15
14 Nevşehir Belediyespor 21 5 11 5 19 21 20 -2
15 Antalya Kemerspor 21 5 11 5 18 34 20 -16
16 Manisaspor 21 1 12 8 15 34 11 -19
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 07/03/2021 Fatih Karagümrük vs MKE Ankaragücü
 07/03/2021 Gençlerbirliği vs Başakşehir FK
 07/03/2021 Hatayspor vs Kayserispor
 07/03/2021 Galatasaray vs Sivasspor
 08/03/2021 Antalyaspor vs Kasımpaşa
 08/03/2021 Trabzonspor vs Alanyaspor
 08/03/2021 Göztepe vs BB Erzurumspor
 08/03/2021 Konyaspor vs Fenerbahçe
 12/03/2021 Başakşehir FK vs Beşiktaş
 13/03/2021 Sivasspor vs Fatih Karagümrük
 12/03/2021 Başakşehir FK - Beşiktaş Başakşehir FK ligdeki son 10 maçında hiç kazanamadı  Beşiktaş yenilmez
 13/03/2021 Sivasspor - Fatih Karagümrük Sivasspor ligde evindeki son 8 maçında hiç kaybetmedi  Sivasspor yenilmez
 13/03/2021 Çaykur Rizespor - Hatayspor Hatayspor ligde deplasmandaki son 6 maçında hiç kaybetmedi  Hatayspor yenilmez
 13/03/2021 Çaykur Rizespor - Hatayspor Çaykur Rizespor ligdeki son 8 maçında hiç kazanamadı  Hatayspor yenilmez
 13/03/2021 Alanyaspor - Antalyaspor Antalyaspor ligdeki son 12 maçında hiç kaybetmedi  Antalyaspor yenilmez
 13/03/2021 Kayserispor - Galatasaray Kayserispor ligde evindeki son 5 maçında hiç kaybetmedi  Kayserispor yenilmez
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 07/03/2021 Ümraniyespor vs Giresunspor
 07/03/2021 Akhisarspor vs Eskişehirspor
 07/03/2021 Boluspor vs Bursaspor
 07/03/2021 Altay vs Tuzlaspor
 08/03/2021 Adanaspor vs Balıkesirspor
 12/03/2021 Giresunspor vs Bandırmaspor
 13/03/2021 Ankara Keçiörengücü vs Eskişehirspor
 13/03/2021 Boluspor vs Akhisarspor
 13/03/2021 Adana Demirspor vs İstanbulspor
 13/03/2021 Boluspor - Akhisarspor Boluspor ligde evindeki son 5 maçında hiç kazanamadı  Akhisarspor yenilmez
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 10/03/2021 Pazarspor vs Bodrumspor
 10/03/2021 Etimesgut Belediyespor vs Kardemir Karabükspor
 10/03/2021 Eyüpspor vs Elazığspor
 10/03/2021 Kastamonuspor vs Serik Belediyespor
 10/03/2021 Kırklarelispor vs Mamak FK
 10/03/2021 Sakaryaspor vs Karacabey Belediyespor
 10/03/2021 Tarsus İdman Yurdu vs Pendikspor
 10/03/2021 Turgutluspor vs Sivas Belediyespor
 10/03/2021 Van Spor vs Kırşehir Belediyespor
 10/03/2021 1922 Konyaspor vs Bayburt Özel İdare Spor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 07/03/2021 Çankaya FK vs Fatsa Belediyespor
 07/03/2021 1877 Alemdağspor vs Belediye Derincespor
 11/03/2021 Manisaspor vs Artvin Hopaspor
 11/03/2021 Antalya Kemerspor vs Fatsa Belediyespor
 11/03/2021 Arnavutköy Belediye vs Nevşehir Belediyespor
 11/03/2021 Belediye Derincespor vs Kızılcabölükspor
 11/03/2021 Diyarbekirspor vs Yeşilyurt Belediyespor
 11/03/2021 Ofspor vs Çankaya FK
 11/03/2021 Arnavutköy Belediye - Nevşehir Belediyespor Arnavutköy Belediye ligde evindeki son 10 maçında hiç kaybetmedi  Arnavutköy Belediye yenilmez
 11/03/2021 Payasspor - Edirnespor Edirnespor ligdeki son 10 maçında hiç kazanamadı  Payasspor yenilmez
ŞANS OYUNLARI
BİZİ TAKİP EDİN
YUKARI