30-06-2021 09:06:31

Çıldır da Kovid-19 Artışı Oldu Kaymakam Açıklama Yaptı

İlçe Kaymakamı Alper Taş son günlerde koronavirüs vakalarında yaşanan hızlı artış için vatandaşları uyararak çok daha dikkatli olmaları ve kurallara uyumaları yönünde telkinde bulundu
Çıldır da Kovid-19 Artışı Oldu Kaymakam Açıklama Yaptı

 İlçe Kaymakamı Alper Taş son günlerde koronavirüs vakalarında yaşanan hızlı artış için vatandaşları uyararak çok daha dikkatli olmaları ve kurallara uyumaları yönünde telkinde bulundu.

     

Kaymakam Taş dünyada hergün azalan bu vakanın ilçemizde artış göstermesinin sebebinin vatandaşlarımızın duyarsız ve tedbirsiz davranması sonucu hızla yükseldiğine dikkat çekerek tüm vatandaşlardan duyarlılık istedi.

     

Kolluk kuvvetlerinin sık sık denetim yaptığınıda ifade eden taş özellikle gurbetten gelen vatandaşlarımızın daha dikkatli ve duyarlı davranmaları ve düğünlerde tedbirlere çok daha fazla riayet edilmesi konusunda uyarıda bulundu.

Kıymetli Vatandaşlarımız;

İlçemizde Korona virüs (covit-19) vakalarında artış yaşanmaktadır. Tedbirlere uyarak hastalığın yayılmasını önleyebiliriz. Bu süreçte aile ve akraba ziyareti yapılmaması, düğün, nişan merasimi ile sünnet düğünlerinde maske ve mesafe konularında gereken hassasiyetin gösterilmesi büyük önem arz etmektedir. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederim

  YORUMLAR

0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
YUKARI