26-04-2020 20:11:16

CHP li Ardahan Belediye Başkanın dan Canlı Yayında Hükümete Övgü Millete Türkü

Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir, bu sefer FOX TV canlı yayında Vali Mustafa Masatlı'dan övgüyle bahsetti, hükümetin şehirde icraatlarından övdü
CHP li Ardahan Belediye Başkanın dan Canlı Yayında Hükümete Övgü Millete Türkü

Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir, bu sefer FOX TV canlı yayında Vali Mustafa Masatlı'dan övgüyle bahsetti, hükümetin şehirde icraatlarından övdü 

Kendisini daha önce ziyaret edip destek veren Vekil Orhan Atalay'dan ise bahsetmedi. Eline sazı alan Başkan, sarı saçlım mavi gözlüm şarkısını izleyenler için söyledi. 

Başkan Demir, FOX TV canlı yayınında koronavirüs tedbirleri kapsamında Ardahan'da gerçekleştirilen çalışmalar hakkında bilgiler verdi. FOX TV'de İlker
Karagöz'ün sunduğu Çalar Saat programına konuk olan CHP'li Başkan, koronavirüs tedbirlerinin şehirde had safhada olduğunu belirtip, hükümetin şehirde önemli çalışmalara imza attığını aktardı.

Ardahan'da başta Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın temsilcisi olan Vali Mustafa Masatlı olmak üzere vefa sosyal destek grubu vasıtasıyla vatandaşlara nakdi ve sosyal yardımlar yapıldığını söyleyen Başkan Demir, Vali Mustafa Masatlı'nın çok başarılı ve tecrübeli bir devlet adamı olduğunu ayrıca İl Sağlık Müdürlüğü personelinin virüsle mücadelesinde her zaman halkın yanında olup önemli başarı sağladığını ifade etti.

HÜKÜMETİN İCRAATLARINDAN BAHSETTİ, FOX SPİKERİ ARAYA GİRDİ!

Faruk Demir'in canlı yayında hükümetin sağlık alanında çalışmalarına değinmesinin ardından, yine çalışmalarına başlanan Ilgar ve Sahar Tünellerinden bahsedip şehrin gelişmesinin bunlara bağlı olduğunu aktarması sırasında FOX spikeri İlker Karagöz jest ve mimiklerinden hoşnutsuzluğunu belirtip araya girerek, " Sayın Başkan zamanımız kalmadı, sazınızı alın bir şarkı söyleyin, sarı saçlım mavi gözlüm olsun" dedi. Faruk Demir, bunun üzerine sazını alıp şarkı söyledi.

ARDAHAN HALKI GELMESİN DEDİ

Canlı yayında ayrıca dışarıda yaşayan Ardahanlıların virüs bulaştırma riskine karşı şehre gelmemesini aktaran Faruk Demir, belediyenin şehirde 105 bin kişiye maske dağıttığını, bunun yanında çocuklara eğitim seti hediye edildiğini ifade etti.

  YORUMLAR

0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
YUKARI