31-12-2019 17:07:14 Son Güncelleme: 31-12-2019 17:11:14

ATSO Başkanı Çetin Demirci den Yeni Yıl Mesajı

Ardahan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Çetin DEMİRCİ , yeni yıl dolayısıyla yayımladığı mesajında,2020 yılının ülkemize ve tüm dünyaya sevgi, barış ve refah getirmesi dileğinde bulundu.
ATSO Başkanı Çetin Demirci den Yeni Yıl Mesajı

Ardahan  Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Çetin DEMİRCİ , yeni yıl dolayısıyla  yayımladığı mesajında,2020  yılının ülkemize ve tüm dünyaya sevgi, barış ve refah getirmesi dileğinde bulundu.

DEMİRCİ, mesajında şu görüşlere yer verdi:

“Ülkemiz ve milletimiz açısından gerekse de dünyamız için önemli gelişmelerin yaşandığı; üzüntü ve sevinçleriyle bir yılı daha geride bırakıp, yeni bir yıla  mutlu yarınların umut ve  kararlılığıyla  merhaba diyoruz.  Bir yılı daha geride bırakırken arkamıza dönüp baktığımızda  hiç istemediğimiz ekonomik durgunluk ve ülkemizin yanında komşu ülkelerle yaşanan savaşlar bizleri etkiledi.

2020 yılında da hedeflerimizi yüksek belirleyerek, sadece ilimizin değil ülkemizin de gelişmesinde söz sahibi olmayı amaçlıyoruz. Birlik ve beraberliğimizi, mesleklerinde başarılı, vizyonu yüksek kadrolarımızın çalışma azmini en büyük sermayemiz olarak görüyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle  2020 yılının ülkeye tüm  insanlığa  sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini diliyor, kardeşliğin sevgi ve saygının hakim olması dileklerimle, tüm  vatandaşlarımızın yeni yılını kutluyorum.”

  YORUMLAR

0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
YUKARI