26-09-2019 11:52:00

Sen Anlat Karadeniz 58.bölüm fragmanı: 'Kadınlar sevildiğini duymak ister!'

Sen Anlat Karadeniz 57.son bölümde; Tahir ve Ferhat, çok uzun uğraşlar sonucunda Tarık'ın kurduğu düzenekteki patlayıcı maddeyi etkisiz hale getirerek Hazan'ın hayatını kurtarmayı başardılar. Sen Anlat Karadeniz son bölümde; Mustafa, çaresizlik ve pişmanlık içerisinde Asiye'nin gönlünü alabilmek için elinden gelen ne varsa yaparken aklının ucuna bile gelmeyecek sürprizle karşılaşması sahne oldu. Sen Anlat Karadeniz 58.bölüm fragmanı çıktı.
Sen Anlat Karadeniz 58.bölüm fragmanı: 'Kadınlar sevildiğini duymak ister!'

ATV ekranlarında 25 Eylül Salı akşamı izleyici kitlesini ağırlayan Sen Anlat Karadeniz 57.son bölümde; Tüm aile üyeleri Mustafa'nın asla kabul edilemez davranışlarda bulunması nedeniyle Asiye'ye tam destek vererek sonuna kadar yanında oldular. Sen Anlat Karadeniz son bölümde; Mustafa'nın geçirdiği sinir harbi esnasında bir anlık Asiye'ye sarf ettiği söz başına büyük bela açarken, sevdiği kadının kalbini tekrardan kazanabilmek ve hatalarını telafi edebilmek için elinden geleni ardına koymadı. Kaleli ailesi Mustafa'nın yanlışını affetmeye evden kovarken, pişmanlık ve çaresizlikten başını taşlara vurmaya başlayan Mustafa'nın çenesinin tutulmasının ardından Sen Anlat Karadeniz 58.bölüm fragmanı izleyicisi tarafından merak ve heyecan içerisinde beklenmeye başladı. Tahir ve Ferhat ikilisinin başlarına gelebilecek her türlü risk ve tehlikeyi göze alarak Hazan'a Tarık'ın düzeneğe yerleştirmiş olduğu patlayıcı maddeyi etkisi hala getirmeleri sonucunda ölümden dönmelerinin akabinde Sen Anlat Karadeniz 58.bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, Kaleli ailesi Mustafa'nın aklının başına gelmesi ve bir daha aynı hatayı tekrarlamaması için hayatı boyunca unutamayacağı bir ders vermelerinin sahne olduğu dizi hakkında en son gelişmelere haberimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

 

SEN ANLAT KARADENİZ 58.BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI!

 

 

Yapımcılığını Osman Sınav'ın üstlendiği, yönetmenliğinde de Veli Çelik ve Yusuf Ömer Sınav’ın yer aldığı Sinegraf Yapım imzasıyla ATV ekranlarında birbirinden çarpıcı ve etkileyici sahneleriyle izleyicisinin hız kesmeden karşısına geçen Sen Anlat Karadeniz 58.bölüm fragmanı yayınlandı. İzlenme oranlarını daima yüksek seviyelerde tutmayı başaran ve özellikle sosyal medyada çok konuşulan bir dizi olma özelliği gösteren Sen Anlat Karadeniz fragmanını haberimizden izleyebilirsiniz.

 

SEN ANLAT KARADENİZ 58.BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Hem kaliteli hem de iddialı oyuncu kadrosunda; Ulaş Tuna Astepe (Tahir Kaleli), Öykü Gürman (Asiye Kaleli), İrem Helvacıoğlu (Nefes Zorlu) ve Sinan Tuzcu (Mustafa Kaleli) gibi seyircisinin sevdiği ve ilgi duyduğu isimlerin bulunduğu Sen Anlat Karadeniz 58.bölümüyle 2 Ekim Çarşamba tarihinde saat 20.00'de ATV ekranlarında izleyici kitlesinin karşısına geçecek.

SEN ANLAT KARADENİZ SON BÖLÜMDE NELER OLDU? 

ATV ekranlarında her çarşamba akşamı Karadeniz fırtınası estirmeye son sürat devam eden Sen Anlat Karadeniz son bölümde; Mustafa Asiye'nin gönlünü almaya çalışsa da tüm Kaleli ailesi Asiye'nin yanında yer alacak. Asiye'nin yüzünü güldürmek için götürdükleri davete Mustafa da gelecek. Bu davette Kaleli ailesi Mustafa'yı delirtecek planı devreye sokacak.

  YORUMLAR

0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
YUKARI