20-01-2021 19:38:36 Son Güncelleme: 21-01-2021 00:29:36

Ak Parti Ardahan İl Başkanı Hakan Aydın Görevimin Başındayım

Sosyal medyada yayınlanan bir haberde, “AK Parti İl Başkanı Hakan Aydın’ın görevden alındığı” bildirildi. Bunun üzerine bir açıklama yapan Başkan Hakan Aydın. “Görevimin başındayım.” dedi
Ak Parti Ardahan İl Başkanı Hakan Aydın Görevimin Başındayım

   Sosyal medyada yayınlanan bir haberde, “AK Parti İl Başkanı Hakan Aydın’ın görevden alındığı” bildirildi. Bunun üzerine bir açıklama yapan  Başkan Hakan Aydın. “Görevimin başındayım.” dedi.
 

Konuyla ilgili olarak kendisiyle görüştüğümüz Başkan Aydın, görevden alınma olayının yaşanmadığı, ancak Genel Merkez tarafından istişare yapılmak üzere Ankara´ya çağrıldığını ifade etti. 

AK Parti Ardahan İl Başkanı Hakan Aydın yaptığı açıklamada "İki gündür sosyal medyada şahsım hakkında kamuoyuna yansıyan 'Görevden alınmaya' dair haberler asılsız olup, gerçeği yansıtmamaktadır.

Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan Beyefendi' nin bana tevdi etmiş olduğu görevimin başında olduğumu açıkça beyan ederim.

Bu yüce davada, bana bu kutsi görevi layık gören sayın Cumhurbaşkanımızın her daim yanında ve izinde olma gayreti içinde olduğumu açıkça ifade ederim.

Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan Beyefendi, şahsım hakkında verilecek kararın tek yetkilisi ve tek mercii'dir.

Bundan dolayı Cumhurbaşkanımız bu yüce davada şahsıma hangi görevi layık görürse bizde o görevde canla başla mücadelemizi sürdüreceğiz. Dava bilincimiz makamlarla ve görevlerle sınırlı değildir.

An itibari ile görevimin başında olduğumu beyan ederim. dedi

  YORUMLAR

0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
YUKARI