28-01-2021 01:13:25

Ak Parti Ardahan İl Başkanı Hakan Aydın Açıkladı Aday Olmayacak

Ak Parti Ardahan İl Başkanı Hakan Aydın 7. Olağan kongrede Aday olmayacağını Açıkladı
Ak Parti Ardahan İl Başkanı Hakan Aydın Açıkladı Aday Olmayacak

Ak Parti Ardahan İl Başkanı Hakan Aydın 7. Olağan kongrede Aday olmayacağını Açıkladı. Hakan Aydın ın Açıklaması şöyle 

7. Olağan Kongremiz için Ak Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanlığımız ile gerçekleştirmiş olduğumuz istişareler neticesinde aday olmama kararı almış bulunmaktayım.İlk günki aşk ile dava şuurumuzu her daim taşıyarak ve davamıza bağlı kalarak Ardahanımız’da partimizin başarısı için çalışmalarımıza devam edeceğiz.Milletimizin umudu, mazlumların gür sesi Devlet Başkanımız Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN liderliğinde çalışmalarımıza canı gönülden devam edeceğiz.Ardahanlı hemşehrilerimizle, Sivil Toplum Kuruluşlarımızla, Oda ve Dernek kuruluşlarımızla, Muhtarlarımızla hep gönülden bağ kurabilmenin gayreti içerisinde olduk.Ardahanımıza hizmet etmek için her daim elimizden gelen çabayı ortaya koyduk. Hemşehrilerimiz  her daim hizmetin en iyisine layıktır.

Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde partimizin kutsal davasında birlikte yol yürümek bizim için izzet ve onurdur. Misyonu, liderliği ve hizmet anlayışı ile ülkemizin siyaset tarihinde yeni çığırlar açan Sayın Cumhurbaşkanımızın ve Genel merkezimizin daime emrinde olacağız. Bir nefer olarak AK davamızın tüm değerlerini kendimize dava ve onur bilmekteyiz.Partimizin il başkanlığı gibi önemli bir makamı’nı bize tevdi eden  Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN ’a teveccühlerinden ötürü saygılarımı ve şükranlarımı arz ediyorum .
Bizlere desteklerini hiçbir zaman  esirgemeyen Genel Merkez teşkilat başkanımız Sayın Erkan KANDEMİR’e , Bölge koordinatörümüz Sayın Metin BULUT’a, İl koordinatörümüz Sayın Raşit POLAT’a , AK kadrolarımıza ve gittiğimiz her kapıda bizi güler yüzleriyle karşılayıp samimi bir şekilde bağrına basan , gönülden gönüle bağ kurabildiğimiz, doğup büyüdüğüm ve  kendilerine hizmet etmekten gurur duyduğum
Ardahan halkımıza şükranlarımı saygıyla arz ediyorum

                                            
                      

  YORUMLAR

0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
YUKARI